Rady a tipy

Kapsulové kávovary Dolce Gusto má rád každý – sú kompaktné a behom chvíľky vám pripravia skvelú kávu. Časom sa však môžu zanášať vodným kameňom aj ďalšími nečistotami, ktoré negatívne ovplyvnia chuť nápoja aj životnosť kávovaru.
  • 0 min čítanie
Kávovar môže byť nielen praktickým, ale aj veľmi príjemným doplnkom tvojho životného štýlu, ktorý ti poskytne kvalitnú a lahodnú kávu presne podľa tvojich predstáv. Kapsulové kávovary sú užívateľsky prívetivé, a navyše štartujú na prijateľných cenách.
Káva - tá božská tekutina, ktorá nám dodáva energiu a chuť do života. S kávovarom si ju dnes môžeme pripraviť rovnako dobre ako v kaviarni. Ako ale vybrať ten najlepší kávovar? Medzi toľkými druhmi a funkciami sa človek ľahko stratí. Nemusíte sa báť, prišli sme s pár tipmi, s ktorými bude výber hračka.
  • 0 min čítanie

Ak ste si nedávno kúpili nový kávovar, isto budete riešiť otázku údržby vášho nového prístroja. Ako sa starať o kávovar? U nás v OKAY vidíme, že záujem o kvalitné kávovary stúpa, a preto vám chceme poskytnúť i tento servis, aby ste z kúpy nového kávovaru mali radosť čo najdlhšie.

  • 3 min čítanie