Garancia spokojnosti

GARANCIA SPOKOJNOSTI

V predajniach OKAY máte možnosť vrátiť zakúpený tovar
do 14 dní bez udania dôvodu.

 

Vráťte výrobok, s ktorým nie ste 100 % spokojní. Máte na to 14 dní a na dôvody sa pýtať nikto nebude. Ak zistíte, že vám napríklad nesedia rozmery, farba, funkcie alebo ste si domov omylom kúpili ten istý výrobok dvakrát, vráťte ho v akejkoľvek našej predajni a my ho od vás prijmeme späť.

Využite v predajniach možnosť vrátenia, ktorú ponúkajú len e-shopy. Vyskúšajte si tovar až doma a ak s ním nebudete spokojní, vráťte ho kdekoľvek v
OKAY.

Dôležité je, aby vrátený tovar neniesol známky opotrebovania nad rámec bežného používania. Tovar osobného charakteru, napríklad holiace strojčeky, kulmy a ďalšie, slúžiacie k starostlivosti o telo, ale tiež napr. slúchadlá môžeme z hygienických dôvodov prevziať späť len v neporušenom obale. Rovnako tak nosiče audio-vizuálnych nahrávok alebo softvér nemôžeme prijať späť rozbalené.

V OKAY budete spokojní. To vám garantujeme!

ČO SA DEJE S VRÁTENÝM TOVAROM

Tovar bude dôkladne skontrolovaný naším technikom a následne z hygienických dôvodov ošetrený dezinfekciou podľa platnej legislatívy. Následne bude podľa opotrebovania zaradený do jednej zo skupín tovaru II. akosti. Výrazne sa zvýhodní jeho predajná cena a bude vystavený na predaj v našich predajniach vo vyznačených regáloch.

VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE

ČO SI PRIPRAVIŤ

Nezabudnite si pripraviť číslo objednávky alebo doklad o nákupe. Tieto dokumenty sú dôležité pre jednoznačnú identifikáciu vašej objednávky, ktorá značne urýchli celú ďalšiu komunikáciu. 

Tovar musí byť v úplnom stave, vrátanev šetkého príslušenstva, ktoré bolo dodané spoločne s tovarom. 

Tovar nesmie byť opotrebovaný alebo poškodený nad rámec bežného používania.

Úplné podmienky TU