Rady a tipy

Čo je NFC? Táto revolučná bezdrôtová technológia umožňuje každodenné úkony, ako sú bezkontaktné platby alebo otváranie dverí čipom. Vďaka nej môže na krátke vzdialenosti prebiehať bezproblémová a bezpečná komunikácia medzi zariadeniami.
  • 0 min čítanie
Kávovar môže byť nielen praktickým, ale aj veľmi príjemným doplnkom tvojho životného štýlu, ktorý ti poskytne kvalitnú a lahodnú kávu presne podľa tvojich predstáv. Kapsulové kávovary sú užívateľsky prívetivé, a navyše štartujú na prijateľných cenách.
Inteligentné telefóny sú v súčasnej dobe skutočným okienkom do súkromia svojich užívateľov. Skrývajú sa v nich často osobné správy aj fotografie, dôležité dokumenty aj napr. kreditné karty. Strata telefónu tak môže byť veľmi stresujúcou komplikáciou.
  • 0 min čítanie
Výber nového televízora nie je jednoduchá úloha. Jedným z dôležitých kritérií výberu je zobrazovacia technológia. Dve z najpopulárnejších a najmodernejších technológií v oblasti televízorov sú OLED a QLED.
  • 0 min čítanie
Starostlivosť o ústnu hygienu je základom celkového zdravia a správne čistenie zubov zohráva kľúčovú úlohu v prevencii zubného kazu a ochorení ďasien. Vďaka vysokofrekvenčným vibráciám a pokročilým funkciám zaisťujú sonické kefky nielen dôkladné čistenie, ale aj komfort a jednoduché použitie. Poradíme ti, ako čistiť zuby sonickou kefkou, aká je správna technika čistenia zubov a kedy používať medzizubnú kefku.
Vlnité vlasy dodávajú účesu objem a nevšedný vzhľad. Čo robiť, ak si sa s vlnitými vlasmi nenarodila? Či už preferuješ jemné vlnky, romantické kučery alebo výrazné vlny, poradíme ti, ako urobiť vlnité vlasy ľahko a rýchlo. Dozvieš sa, ako vlasy pripraviť a ako zaistiť, aby vlny vydržali čo najdlhšie.
Dĺžka brady a tvar jej zastrihnutia má veľký význam pre tvoj celkový imidž. Pravidelné udržiavanie brady je kľúčové pre tvoju mladistvú, priateľskú aj elegantnú vizáž. Poradíme ti, ako zastrihnúť bradu a fúzy efektívne, aký ich strih sa hodí k tvojej tvári a celkovo ako sa starať o bradu.
Odmrazovanie mrazničky je považované za nepríjemnú úlohu, ktorú mnoho ľudí odkladá. Napriek tomu je to nevyhnutný proces, ktorý môže výrazne zlepšiť výkon tvojho spotrebiča, znížiť jeho spotrebu energie a predĺžiť mu životnosť.
  • 0 min čítanie
Pripojenie mobilu alebo tabletu k televízoru ti umožní vychutnať si obsah na väčšej obrazovke a maximalizovať tak zážitky z domácej zábavy. Nevieš, ako zrkadliť obrazovku telefónu na TV? Potrebuješ prepojiť tablet s TV cez wifi? Či už chceš streamovať videá, zobrazovať fotografie alebo hrať hry, poradíme ti, ako pripojiť telefón k televízoru.
  • 0 min čítanie
Práčka je nedoceniteľným pomocníkom v domácnosti, ale občas ťa môže potrápiť niektorými závadami. Nie je nutné hneď strácať hlavu! Často môžeš problémy s práčkou vyriešiť sám, alebo s minimálnou pomocou odborníka. Poďme sa pozrieť na najčastejšie závady práčok a čo si s nimi počať.
  • 0 min čítanie
Zháňaš tlačidlový telefón pre svojich rodičov alebo starých rodičov? Aj napriek tomu, že dnes svet technológií ovládajú smartfóny, kvalitný tlačidlový telefón je možné ľahko zaobstarať. V tomto článku ti poradíme, ako vybrať ten najvhodnejší tlačidlový telefón pre seniorov z našej ponuky.
V tomto článku sa dozvieš, čo je pleseň na stene, ako vzniká, aké sú jej príčiny, ako ju odstrániš a ako jej môžeš predchádzať. Tiež ti poradíme niektoré babské rady na plesne na stene, ktoré tento problém pomôžu vyriešiť lacno a ekologicky.