Príďte na najbližšiu predajňu - VYBRAŤ

Rady a tipy

Digestor je nepostrádateľnou súčasťou kuchyne. Pomáha odstraňovať výpary a pachy vznikajúce pri varení, a dokonca aj pohlcovať mastnotu. Aby však správne fungovala, je dôležitá jej pravidelná údržba.
  • 0 min čítanie
Používanie aplikácie WhatsApp bude aj naďalej v roku 2024 úplne zadarmo, čo je pre mnoho užívateľov dobrou správou. Avšak aj napriek tejto skutočnosti prichádzajú určité zmeny, na ktoré je dôležité dať si pozor. Poďme sa pozrieť, aké inovácie môžeš tento rok v aplikácii WhatsApp očakávať.
  • 0 min čítanie
Slovenské televízie nedávno zaviedli inovatívny systém označovania obsahu v televíznych programoch a upútavkách, ktorý slúži na lepšiu informovanosť divákov. Nové symboly boli navrhnuté s cieľom poskytnúť divákom jednoduchý a rýchly spôsob orientácie v obsahu programov a jeho vhodnosti pre rôzne vekové skupiny.
  • 0 min čítanie
Mole v domácnosti nie sú len estetickým problémom, ale aj nepríjemnými škodcami. Ich prítomnosť môže znamenať znehodnotenie potravín aj zničené veci. Boj s moľami je často frustrujúci, pretože akokoľvek sú malé, zbaviť sa ich nie je vôbec ľahké. Pripravili sme preto pre teba niekoľko užitočných tipov, ako pred nimi ochrániť svoj domov.
V kuchyni by sa mala skĺbiť dohromady praktickosť spolu s elegantným dizajnom. Kuchyňa by nielen mala vyzerať podľa tvojich predstáv, ale mala by byť prispôsobená tak, aby sa ti v nej dobre fungovalo. Poradíme ti, ako naplánovať vnútorné usporiadanie kuchyne i ako z nej urobiť pýchu domácnosti.
Screenshoty sa stali neoddeliteľnou súčasťou našej digitálnej komunikácie a umožňujú nám zachytiť momenty z našich obrazoviek. Či už chceš uložiť dôležitý dokument alebo zdieľať vtipný meme, vedieť, ako urobiť snímku obrazovky, sa ti môže hodiť aj denne.
  • 0 min čítanie
Správne nastavenie chladničky dokáže ušetriť peniaze a pri extrémnejších scenároch aj chrániť naše zdravie. Skladovanie potravín pri správnej teplote totiž vedie k zvýšeniu ich trvanlivosti ak prevencii znehodnotenia jedla. Nevhodný spôsob užívania chladničky potom môže znamenať vyššiu energetickú spotrebu, čo spolu s vyhodeným jedlom urobí nemalé finančné straty.
  • 0 min čítanie
Možno aj ty si rád krátiš cestu v hromadnej doprave alebo pri čakaní u doktora v ordinácii práve hrami na smartfóne. Pozri sa s nami na tipy na najlepšie hry na mobil, ktoré sú obľúbené aj v roku 2024. Aká z nich má ambíciu naplniť tvoje hráčske očakávania?
  • 0 min čítanie
Tiež zbytočne strácaš čas, keď sa v nekonečnom zozname televíznych staníc pokúšaš nájsť ten správny program? Potom sa napríklad rád dozvieš, ako zoradiť programy na TV tak, aby pre teba bolo prepínanie kanálov pohodlnejšie. Poďme sa na to spoločne pozrieť.
  • 0 min čítanie
Zvažuješ kúpu gramofónu? Bezpochyby ti zaistí veľmi kvalitný zvukový zážitok. Zároveň môže poslúžiť nielen ako dizajnový doplnok domácnosti, ale vytvorí aj kúzelnú atmosféru pre všetkých prítomných. Pripravili sme si pre teba krátke zhrnutie toho, ako správne vybrať gramofón aj do tvojho domova.
  • 0 min čítanie
Kuchyňa je srdcom domácnosti. Denne v nej trávime veľa času prípravou jedla alebo rozhovormi s blízkymi a k tomu je potrebné, aby sme sa v nej cítili čo najlepšie. Moderná kuchyňa zaručuje pocit harmónie jednotným a čistým dizajnom, ktorý vzbudzuje pocit elegantnej jednoduchosti.
Chceš počas svojej neprítomnosti dohliadnuť na svoju nehnuteľnosť alebo napríklad z práce skontrolovať psa? IP kamera ti umožní sledovať živý prenos zo záhrady či priamo z tvojej obývačky. Podľa zvoleného typu IP kamery môžeš napr. snímať aj zvuk alebo dostávať upozornenie o zaznamenanom nežiaducom pohybe v zornom poli kamery.
  • 0 min čítanie

Moja predajňa

${favoriteStore.title}

${favoriteStore.address}

${favoriteStore.psc} ${favoriteStore.city}

Telefón: ${favoriteStore.phone}

E-mail: ${favoriteStore.email}

obľúbená predajňa (zmeniť)

tovar na predajni zobraziť na mape

Nepodporovaný prehliadač

Ľutujeme, používate internetový prehliadač, v ktorom vám Okay nebude fungovať.

Skontrolujte prosím, či používate aktuálnu verziu niektorého z podporovaných prehľadávačov nižšie, alebo či máte v prehľadaní povolenú podporu JavaScriptu.

Podporované prehliadače sú:

Ospravedlňujeme sa, že naša aplikácia nefunguje na starších prehliadačoch.