52 281 elektra ihneď k odoslaniu

433 zákazníkov práve nakupuje

Filtrovať

Filter výrobkov

Ceny

Od:
Do:

Výrobcovia 0

Viac

Typ 0

Viac

Príznaky tovaru 0

Expedícia 0

Rozdvojky a zásuvky

Každé elektronické zariadenie musíme nabíjať. Moderné domácnosti sú vybavené množstvom hračiek, náradím a spotrebičmi, ktoré si vyžadujú elektrinu. Každodenne sa pohybujeme so svojím telefónom, notebookom a inými zariadeniami.

Predlžovacie káble a rozdvojky sú preto vo väčšine domácností  celkom nevyhnutné.

Pár zásuviek, ktoré máme doma už nestačia, už nemáme rôzne zariadenia kde nabíjať. V takomto prípade je najlepšia alternatíva kúpiť rozdvojku. Ak potrebujete nabíjať viac zariadení na jednom mieste, alebo nemáte dostatok zásuviek, tak rozdvojka vám poslúži ako výborný pomocník. Široký sortiment vám zaručí, že si vyberiete rozdvojku, či už do bežnej domácnosti, alebo na cestovanie.

Vieme, že rozumiete tomu, ako používať predlžovací kábel, alebo rozdvojku. Je to jednoduché, zapojiť a používať. Ale existuje veľa vecí, ktoré o nich ľudia nevedia, alebo ktoré nie sú na krabici priamo popísané.

Tipy

Pri kúpe si overte typ zásuvky. Hlavne pri plánovaní výletu do zahraničia sa vám môže stať, že krajina používa iný typ zásuvky a vaša rozdvojka bude zbytočná.

Skontrolujte napätie adaptéra. Niektoré adaptéry môžu prenášať menšie napätie než je potrebné pre zariadenie. Vtedy môžete mať problémy s nabíjaním. To isté platí aj v opačnom prípade. Ak adaptér prenáša vysoké napätie a vy nemáte redukciu, môže sa zariadenie prehriať a pokaziť.

Mali by ste mať prepäťovú ochranu. Zariadenia na ochranu proti prepätiu sú obvykle indikované na skrinke malým indikátorom svetla. Toto jednoduché, ale veľmi dôležité zariadenie chráni vaše spotrebiče, ak dôjde k prepätiu alebo k skratu.

Sú navrhnuté tak, aby zvládli niekoľko malých zariadení. Elektrické rozvodky sú vyvinuté na to, aby ste mohli naraz zapojiť napríklad lampu a telefón, alebo aby počítač ostal napojený, kým používate ventilátor. Nie sú určené pre spotrebiče s veľkou spotrebou energie ako napríklad ohrievač vzduchu alebo práčka. V tomto prípade radšej použite klasickú zásuvku.

Cestovné adaptéry alebo redukcie sa dodávajú v mnohých tvaroch a veľkostiach, od malých a jednoduchých adaptérov pre jednotlivé regióny, až po väčšie univerzálne verzie, ktoré pokrývajú väčšinu  typov zásuviek v mnohých krajinách. Kým univerzálne sú vhodné, ak cestujete po celom svete, ich veľkosť vám môže spôsobiť problémy. Pokiaľ sú veľmi široké je pravdepodobnosť, že zablokujú zásuvku vedľa nich. 

Udržujte rozdvojky a predlžovacie káble mimo vody alebo akejkoľvek tekutiny. Je to nevyhnutné nielen na ochranu vašej cennej elektroniky, ale aj na bezpečnosť a pohodu vášho domu a všetkých v ňom.

Nepoužívajte predlžovačky a rozdvojky určené do interiéru do vonkajšieho priestoru. Dážď, sneh a silný vietor môžu poškodiť elektrické vedenie alebo vaše zariadenia.

1. Napájací kábel predlžovací Powerbar USB, 2 zásuvky, 2x USB 1,5m Napájací kábel predlžovací Powerbar USB, 2 zásuvky, 2x USB 1,5m
SKLADOM
SKLADOM 14,99 € bez DPH 12,49 
2. Napájací adaptér PowerCube Original 4 zásuvky, 2x USB GREY Napájací adaptér PowerCube Original 4 zásuvky, 2x USB GREY
SKLADOM
SKLADOM 14,99 € bez DPH 12,49 
3. Prepäťová ochrana APC Prepäťová ochrana APC
SKLADOM
SKLADOM 11,90 € bez DPH 9,92 
4. Cestovní adaptér univerzální, 110 - 230V, EU, US, AU, bílý Cestovní adaptér univerzální, 110 - 230V, EU, US, AU, bílý
SKLADOM
SKLADOM 3,90 € bez DPH 3,25 
5. Zásuvka Wi-Fi s časovačom Emos P5550 Zásuvka Wi-Fi s časovačom Emos P5550
SKLADOM
SKLADOM 26,90 € bez DPH 22,42 
6.  Solight cestovní adaptér PA21, skládací, bílý Solight cestovní adaptér PA21, skládací, bílý
SKLADOM
SKLADOM 3,99 € bez DPH 3,32 
7. Chytrá Wi-Fi zásvka U-Smart Wifi Plug Mini UMAX Chytrá Wi-Fi zásvka U-Smart Wifi Plug Mini UMAX
SKLADOM
SKLADOM 25,10 € bez DPH 20,92 
8. diaľkovo ovládaná WiFi zásuvka diaľkovo ovládaná WiFi zásuvka
SKLADOM
SKLADOM 19,90 € bez DPH 16,58 
9. Napájací adaptér PowerCube Extended 4 zásuvky, 2x USB blue, 1,5m Napájací adaptér PowerCube Extended 4 zásuvky, 2x USB blue, 1,5m
SKLADOM
SKLADOM 19,99 € bez DPH 16,66 
10. Napájací adaptér PowerCube Original 5 zásuviek, GREY Napájací adaptér PowerCube Original 5 zásuviek, GREY
SKLADOM
SKLADOM 9,99 € bez DPH 8,32 

Ďalšia najpredávanejšie

Filtrovať

Zobrazujem 1-24 produktov z 44 celkom 12

odporúčané od najlacnejších od najdrahších najpredávanejšienajlepšie hodnotené

Zobrazujem 1-24 produktov z 44 celkom 12

ďalších 24

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky