TOP 4 najlepšie hry na PlayStation 4 za rok 2019

Hľadáte najlepšie hry na ps4, ale neviete si vybrať z toho množstva tú správnu? Vybrali sme pre vás štyri najlepšie hry na PS4 a už len vy posúdite, či sme sa trafili do vášho hráčskeho vkusu.

Red dead redemption 2 ps4
Red dead redemption 2

Red Dead Redemption 2

Každý vie, že nová hra z dielne Rockstar (taktiež tvorcovia hry Grand Theft Auto) spôsobila masívny rozruch medzi hráčmi. Bezprostredne jedna z najlepších open-word hier zo štúdia Rockstar vám zaručí zábavu, či už vo forme plnenia questov a kariérneho módu, alebo voľného pohybu v prostredí, v ktorom si môžete užiť plnohodnotnú westernovú akciu. Nádych divokého západu dodáva hre zaujímavú atmosféru a príbeh dobrodruha Arthura Morgana vás veľmi rýchlo vtiahne do deja. Je to príbeh, vlastne zbierka príbehov, v ktorom sa malý gang vyhnancov snaží prekonať neúprosný pokrok americkej modernej doby, ako aj nepriateľov a právnikov, ktorých si znepriatelili. Hra prichádza do styku s podvodníkmi, súperiacimi gangmi a živou škálou náhodných postáv, ktoré formujú Ameriku na prelome storočia.

Apex legends

Apex Legends

Apex Legends je ďalším uchádzačom o korunu najlepšej hry. Apex Legends, vyvinutý spoločnosťou Respawn Entertainment a s dejom zasadeným do vesmíru Titanfall, je hra založená na skupine, kde trojčlenné tímy bojujú proti 57 ďalším hráčom, aby sa pokúsili zhromaždiť korisť a stať sa poslednou postavou (alebo tímom).

Na rozdiel od Fortnite a PUBG však pri Apex Legends hráči absolvujú jednu z ôsmich tried, z ktorých každá predstavuje jedinečný charakter (predstavte si Fortnite zmiešaný s Overwatchom).

Apex Legends je perfektná battle royale hra pre tých, ktorí majú radi tento žáner, ale nemôžu sa naladiť na Fortnite alebo na konkurenciu PUBG. Rôzne triedy a schopnosti navyše vytvárajú celkovo dynamickejší zážitok. A hra je zadarmo!

God of war ps4

God of War

Jeden z najočakávanejších herných titulov PlayStation 4 z roku 2018, God of War. Pozeráme sa na príbeh poloboha Kratosa a jeho syna Atreusa. Po úteku zo Sparty medzi smrťou a deštrukciou spôsobenou jeho rukami, ale nie jeho srdcom, hľadá Kratos pokojnejší život. Príbeh sa začína na pohrebe Kratosovej manželky a sledujeme jeho a jeho syna Atreusa, ktorý sa snaží položiť jej popol na najvyšší vrchol vo všetkých ríšach. Vynikajúca práca štúdia vykresľuje zaujímavý príbeh Kratosa aj keď v hre hovorí veľmi málo. God of War si stále drží jeden z najuspokojivejších a najzábavnejších bojových príbehov v medzi všetkými hrami.

V našej úplnej recenzii sme z mnohých dôvodov nazvali God of War „najlepšou hrou v sérii“, ale vynikajúce je, že ide o hru so srdcom a nemala by vám chýbať, ak vás zaujímajú najlepšie PS4 hry.

Horizon zero dawn ps4

Horizon zero Dawn

Horizon Zero Dawn vytvára ohromujúco bohaté prostredie na preskúmanie, v ktorom sa veľmi ľahko stratíte. Odohráva sa v post-apokalyptickom prostredí tisíc rokov v budúcnosti, v ktorom dominujú kolosálne stroje.

Ľudská civilizácia postupom času ustupovala do domorodých spoločností lovcov a zberačov, ktorí prežívajú v obrovských lesoch, impozantných pohoriach a atmosférických ruinách svojich predkov - a to všetko, zatiaľ čo sila strojov neustále rastie.

Líbí se vám tento článek?

Podobné články