118 532 elektra ihneď k odoslaniu

962 zákazníkov práve nakupuje

Filtrovať

Filter výrobkov

Ceny

Od:
Do:

Výrobcovia 0

Typ 0

Príkon 0

Vetrák 0

Termostat 0

Príznaky tovaru 1

Viac

Expedícia 0

Zákazníci práve nakúpili

Konvektory - Likvidácia skladov elektra

Hľadáte ohrievač vzduchu počas chladných dni? Konvektory sú menšie ohrievače určené na vykurovanie jednotlivých miestností. Pracujú tak, že vzduch prechádza cez vyhrievaný prvok, čo umožňuje prenos tepla do vzduchu, ktorý sa potom prirodzene rozptyľuje po celej miestnosti. Vďaka tejto jedinečnej metóde fungovania sú s konvektorovými ohrievačmi spojené rôzne výhody a nevýhody. Pochopenie toho, čo môže vašej domácnosti ponúknuť, vám pomôže zistiť, či je konvektor vhodný pre vykurovacie potreby vášho domu alebo bytu.

Konvektory sú zvyčajne vysoké, ale na druhej strane tenké a ľahké, čo uľahčuje ich presun z miestnosti do miestnosti. Rovnako ako teplovzdušné ventilátory, zohrievajú sa rýchlo, no sú  oveľa tichšie. Často ich je možné namontovať na stenu, čo znamená, že môžu byť umiestnené na miesto, kde vám nebudú zavadzať. Elektrický konvektor na stenu má Inštrukcie pre montáž na stenu obsiahnuté v balení.

Rovnomerné vykurovanie

Jednou z hlavných výhod použitia konvektorov v porovnaní so  systémom ústredného kúrenia je skutočnosť, že poskytujú rovnomerné vykurovanie v miestnosti, v ktorej sú nainštalované, čím sa vylučuje možnosť chladných miest. Je to spôsobené tým, že vzduch sa prirodzene šíri z ohrievača, stúpa na vrchol miestnosti skôr ako zostupuje a rozširuje sa. Keď termostat zistí, že priestor dosiahol požadovanú teplotu, vypne sa a keď sa teplota dostatočne zníži, automaticky sa zapne.

Prispôsobí sa vašim potrebám

Konvekčné ohrievače sú inštalované v jednotlivých miestnostiach, tým pádom si môžete prispôsobiť svoje vykurovacie potreby podľa toho, kde sa v domácnosti nachádzate a podľa aktuálnej teploty. Elektrický konvektor umožňuje maximalizovať úroveň pohodlia vo vnútri, ale zároveň zaisťuje, že zbytočne nemíňate nadbytočnú energiu a znižujete tak svoj celkový účet za energiu.

Tichá prevádzka

Keďže konvektory nevyužívajú vzduchovody, pracujú veľmi ticho. To vám umožní vychutnať si teplo po celý deň a noc bez neustáleho bzučania a bez zvukov, ktoré by vás mohli v noci prebudiť.

Konvektory sú ideálne do spální, detských  izieb či domácich kancelárií, kde je hluk spôsobený tepelným zariadením nežiadúci. Potrebné je dbať na to, aby po inštalácii konvektora zostal dostatočný priestor na umiestnenie nábytku a závesov. Okrem toho zohľadnite umiestnenie elektrických zásuviek.

Konvektory sú schopné vyhovieť požiadavkám na vykurovanie prakticky každej budovy bez toho, aby obetovali estetiku alebo účinnosť. Ľahko prispôsobiteľné konvekčné riešenia umožňujú technikom kombinovať ohrievače do svojich návrhov bez plytvania energiou či rozpočtom.

1. Konvektor Concept KS3020 Konvektor Concept KS3020
SKLADOM
SKLADOM 42,90 € bez DPH 35,75 
2. Konvektor Concept KS 3018 Konvektor Concept KS 3018
SKLADOM
SKLADOM 42,90 € bez DPH 35,75 
3. Konvektor Concept KS3030 Konvektor Concept KS3030
SKLADOM
SKLADOM 50,90 € bez DPH 42,41 

Filtrovať

Zobrazujem 1-6 produktov z 6 celkom

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky