79 649 elektra ihneď k odoslaniu

267 zákazníkov práve nakupuje

Filtrovať

Filter výrobkov

Ceny

Od:
Do:

Výrobcovia 0

Farba 0

Viac

Batérie 0

Časovač 0

Počet programov 0

Ústna sprcha 0

Typ 0

Príznaky tovaru 0

Expedícia 0

Zákazníci práve nakúpili

Elektrické zubné kefky

Elektrické zubné kefky

Väčšina ľudí si nečistí zuby tým správnym spôsobom, pretože používajú manuálnu zubnú kefku. To môže viesť k hromadeniu zubného povlaku a k zlej ústnej hygiene. Elektrická zubná kefka pomáha tým, že poskytuje viac ťahov štetinami za minútu pri rovnomernom a konzistentnom tlaku.

Elektrické zubné kefky alebo ručné zubné kefky: Čo je lepšie?

Dobré zubné zdravie začína a končí kvalitným odstraňovaním zubného povlaku. Zubný povlak môže rýchlo viesť k zubnému kameňu, zubnému kazu, zápalu ďasien a iným zdravotným problémom ústnej dutiny. Elektrické zubné kefky používajú kombináciu rotujúcich a oscilujúcich hláv na odstránenie nánosov povlaku na zuboch zo všetkých strán.

Niekoľko typov elektrických zubných kefiek je tiež navrhnutých tak, aby jemne odstránili povrchové škvrny, ako aj zubný povlak. Vďaka tomu si môžete udržiavať jasný, zdravo vyzerajúci úsmev pri pravidelnom používaní. Tieto zubné kefky majú zvyčajne špeciálnu gumenú časť uprostred štetín, ktorá jemne leští zuby pri ich čistení.

Ako často je potrebné meniť hlavu na elektrickej zubnej kefke?

Aj keď sa každý konkrétny model a značka môžu líšiť vo svojich špecifikáciách, väčšina zubných lekárov odporúča, aby ste vymenili hlavu na elektrickej zubnej kefke každé 3 až 4 mesiace. Po dlhšom čase začnú štetiny vykazovať známky opotrebovania a neskôr strácajú svoju účinnosť, takže je nevyhnutné vymeniť hlavu. Je tiež vhodné vymeniť hlavu kefky po tom, čo ste sa zotavili z choroby.

Môžu deti používať elektrické zubné kefky?

Rozhodne. V skutočnosti, ak je vaše dieťa vyberavé, alebo má odpor k čisteniu zubov, elektrická kefka na zuby môže spraviť čistenie zubov výrazne zábavnejším a zaujímavejším. Elektrické zubné kefky ponúkajú deťom všetkých vekových kategórií rovnaké výhody orálneho zdravia ako dospelým. Ak sa snažíte dotlačiť svoje dieťa, aby si dôkladne čistilo zuby, detská elektrická kefka na zuby môže pomôcť zabezpečiť dôkladnejšie a lepšie zdravie ústnej dutiny už od mladého veku.

Funkcie elektrickej zubnej kefky

Pokiaľ ide o výber elektrickej zubnej kefky, existuje niekoľko pokročilých funkcií, ktoré presahujú jednoduché pohodlie. Pozrite sa na nasledujúce funkcie, ktoré vašu zubnú kefku (ako aj zuby) udržia v perfektnom stave.

Časovač

Niektoré kefky majú vstavaný časovač, aby ste si boli istí, že si čistíte zuby tak dlho ako sa má (približne 2-3 minúty). Vďaka tomu budete presne vedieť ako dlho si ich máte umývať.

Snímače tlaku

Príliš tvrdé čistenie zubov môže poškodiť vašu zubnú sklovinu a ďasná, preto sú niektoré elektrické zubné kefky vybavené vstavanými snímačmi tlaku. Ak začnete čistiť príliš tvrdo, tak vás zubná kefka na to upozorní.

Indikačné štetinky

Neustále si pamätať na výmenu hlavy na elektrickej kefke môže niekedy byť dosť otravné. Preto majú niektoré elektrické zubné kefky špeciálne navrhnuté farebné štetiny, ktoré zblednú, keď nastane čas na výmenu hlavice.

V ponuke nášho eshopu si môžete vybrať elektrické zubné kefky od týchto výrobcov: Dr. Mayer, Oral-B alebo Xiaomi.

1. Elektrická zubná kefka Philips Sonicare 4300 HX6803/04 Elektrická zubná kefka Philips Sonicare 4300 HX6803/04
SKLADOM
SKLADOM 69,90 € bez DPH 58,25 
2. Elektrická zubná kefka Oral-B PRO 2000 Cross Action Elektrická zubná kefka Oral-B PRO 2000 Cross Action
SKLADOM
SKLADOM 89,99 € bez DPH 74,99 
3. Elektrická zubná kefka Oral-B PRO 500 Sensitive Elektrická zubná kefka Oral-B PRO 500 Sensitive
SKLADOM
SKLADOM 39,90 € bez DPH 33,25 
4. Detská zubná kefka Oral B Junior 6+ Detská zubná kefka Oral B Junior 6+
SKLADOM
SKLADOM 37,90 € bez DPH 31,58 
5. Philips HX6511/50 Philips HX6511/50
Neznáma dostupnosť
Neznáma dostupnosť 49,90 € bez DPH 41,58 

Ďalšia najpredávanejšie

Filtrovať

Zobrazujem 1-24 produktov z 24 celkom

odporúčané od najlacnejších od najdrahších najpredávanejšienajlepšie hodnotené

Zobrazujem 1-24 produktov z 24 celkom

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky