144 702 elektra ihneď k odoslaniu

197 zákazníkov práve nakupuje

Filtrovať

Filter výrobkov

Ceny

Od:
Do:

Výrobcovia 0

Príznaky tovaru 0

Expedícia 0

Zákazníci práve nakúpili

Detské zubné kefky

Donútiť deti aby si čistili zuby môže byť ťažké, často plné sĺz, záchvatov hnevu alebo priameho odmietnutia. Avšak, existuje veľa spôsobov, ako z toho môžete urobiť zábavné dobrodružstvo a pomôcť im so správnou ústnou hygienou už v mladom veku. Hľadanie tej najlepšej elektrickej zubnej kefky pre deti, ktorá je jednoduchá a zábavná na používanie, môže byť náročné.

Kedy by malo dieťa začať používať elektrickú zubnú kefku

Ak uvažujete o čistení zubov vášho dieťaťa elektrickou zubnou kefkou, počkajte, kým vaše dieťa nebude mať aspoň tri roky. Nepoužívajte elektrickú zubnú kefku pri deťoch mladších ako sú tri roky. Dovtedy je bezpečnejšie používať manuálnu zubnú kefku.

Výhody elektrickej zubnej kefky pre deti

Jednoduchosť použitia

Jednoducho povedané, elektrická kefka na zuby robí väčšinu práce za vás. Či už ide o pohyb hlavy kefky alebo zabudovaný časovač pre správny čas čistenia, elektrická kefka nepochybne uľahčuje čistenie zubov.

Odstránenie zubného povlaku

Elektrické zubné kefky majú tendenciu odstraňovať viac zubného povlaku ako manuálna zubná kefka. Môžu tiež uľahčiť dosiahnutie na zložité miesta, ako sú stoličky. Odstránením väčšieho počtu povlaku na zuboch dieťaťa značne znížite riziko vzniku zubného kazu.

Nadšenie dieťaťa

Vaše dieťa môže byť obzvlášť nadšené z používania elektrickej zubnej kefky, a to buď kvôli tomu, že je to pre vaše dieťa niečo nové, alebo preto, že vás videli ju používať takisto. Táto technika im môže pomôcť dostať ich do rutiny čistenia dvakrát denne – ráno aj večer.

Na čo sa treba zamerať pri kúpe elektrickej detskej zubnej kefky

Zvyčajne si rodičia kupujú kvalitnejšiu zubnú kefku pre seba ako pre svoje deti, ale to nie je ten správny prístup. Určite chcete, aby vaše dieťa malo tú istú kvalitu zubnej kefky, akú máte vy. Hlavne preto, že kefky s nižšou kvalitou môžu mať drsnejšiu hlavu zubnej kefky, ktorá môže poškodiť sklovinu na stále sa vyvíjajúcich zuboch dieťaťa.

Odstránenie zubného povlaku

Kľúčovou úlohou každej zubnej kefky je odstránenie zubného povlaku zo zubov a ďasien a vysoko kvalitná zubná kefka odstráni zubný povlak dôsledne a zo všetkých oblastí ústnej dutiny. Odstraňovanie zubného povlaku je obzvlášť dôležité pri prevencii zubného kazu.

Tvar a veľkosť hlavy

Tvar a veľkosť hlavy kefky sú dôležité pre prístup k ťažko dostupným miestam, ako napríklad medzi lícami a stoličkami. To je mimoriadne dôležité pre deti, ktorých ústa sú malé a stále sa vyvíjajú.

Kvalita štetiniek

Vždy, keď je to možné, odporúčame vymeniť hlavu zubnej kefky každý mesiac, aby sa zabezpečilo, že štetinky nebudú opotrebované a nepoškodí sa zubná sklovina. Pri drahších zubných kefkách by sa mala meniť hlava aspoň každé tri mesiace. Pri menej kvalitných štetinkách je lepšie, aby sa tento proces vykonával častejšie. Štetiny sa dostanú do kontaktu so zubom a štetina z lacnejšieho materiálu sa rýchlo opotrebuje a stane sa príliš drsná, čo môže poškodiť zubnú sklovinu.

1. Detská elektrická zubná kefka Philips Sonicare HX6321/04 Detská elektrická zubná kefka Philips Sonicare HX6321/04
SKLADOM
SKLADOM 49,90 € bez DPH 41,58 
2. Detská zubná kefka Philips Sonicare HX6352/42, sonická Detská zubná kefka Philips Sonicare HX6352/42, sonická
SKLADOM
SKLADOM 49,90 € bez DPH 41,58 
3. Detská zubná kefka Oral-B Vitality Kids Frozen 2 + púzdro Detská zubná kefka Oral-B Vitality Kids Frozen 2 + púzdro
SKLADOM
SKLADOM 18,31 € bez DPH 15,26 

Filtrovať

Zobrazujem 1-8 produktov z 8 celkom

odporúčané od najlacnejších od najdrahších najpredávanejšienajlepšie hodnotené

Zobrazujem 1-8 produktov z 8 celkom

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky