Jarný úklid-vysávače

Stone Responsive Website Template | Webflow Templates

SUPER POMOCNÍCI NA JARNÉ UPRATOVANIE

Zisti, ako neurobiť pri výbere vysávača chybu

Vyber na eshope, vyzdvihni v ktorejkoľvek predejni OKAY

NEPREPAS SVOJU ŠANCU!
Vyber si vhodný vysávač za skvelú cenu

Vrecúškový vysávač Electrolux Silent Power
ESP72DB

Táto akcia platí len v piatok 12. 4.
zobraziŤ detail

Tyčový vysávač Gorenje
SVC216FR

Táto akcia platí len v sobotu 13. 4.
zobraziŤ detail

Robotický vysávač Samsung
VR10M701CUW

Táto akcia platí len v neděľu 14. 4.
zobraziŤ detail

Vrecúškový vysávač Rowenta
RO6853EA

Táto akcia platí len v pondelok 15. 4.
zobraziŤ detail

Vrecúškový vysávač Electrolux Easy Go
EEG43WR

Táto akcia platí len v útorok 16. 4.
zobraziŤ detail

Bezvreckový vysávač Concept
VP5200

Táto akcia platí len v stredu 17. 4.
zobraziŤ detail

Vrecúškové
vysávače

Hlavnou výhodou vrecúškových vysávačov je hĺbkové čistenie. Nečistoty sú oddeľované filtrom či odstredivkou a vy si môžete byť istí, že vaša domácnosť ja naozaj čistá. Navyše vďaka rôznym hubiciam je vrecúškový vysávač vhodný na všetky typy podláh. Pri tomto type vysávačov je tiež jednoduchá údržba. Vrecko po naplnení skrátka vyhodíte a vymeníte za nové.

Ako sám názov napovedá, najväčšou výhodou bezvreckových vysávačov je to, že do nich nepotrebujete vrecká, čím šetríte ako svoje peniaze, tak životné prostredie. Bezvreckové vysávače majú konštantný sací výkon a pri vysávaní dochádza k dokonalej filtrácii, čo ocenia najmä alergici.

Bezvreckové
vysávače

Bezsáčkové
vysavače

Jak sám název napovídá, největší výhodou bezsáčkových vysavačů je to, že do nich nepotřebujete sáčky, čímž šetříte jak své peníze, tak životní prostředí. Bezsáčkové vysavače mají konstantní sací výkon a při vysávání dochází k dokonalé filtraci, což ocení především alergici.

Tyčové
vysávače

Ponáhľate sa, alebo proste nechcete vysávaním strácať čas? Kúpte si tyčový vysávač! Všetko vysajete veľmi rýchlo a vďaka nízkej hmotnosti takmer bez námahy. Pre tyčový vysávač nie sú prekážkou ani tekutiny alebo tie najukrytejšie nečistoty, napríklad pod kuchynskou linkou a vďaka výkonnému batériovému napájaniu vás nebude v manipulácii obmedzovať ani dĺžka napájacieho kábla.

Je pre vás vysávanie utrpením? Ak áno, lepšieho pomocníka nenájdete. Robotické vysávače v dnešnej dobe dokážete ovládať pomocou aplikácie napríklad z práce a kým sa vrátite k rodine, bude na vás čakať čistá domácnosť. Potom, čo robotický vysávač poupratuje, vráti sa do nabíjacej stanice a bude pripravený na vaše ďalšie pokyny.

Robotické
vysávače

Robotické
vysavače

Je pro vás vysávání utrpení? Pokud ano, lepšího pomocníka nenajdete. Robotické vysavače v dnešní době dokážete ovládat pomocí aplikace například z práce a než se vrátíte k rodině, bude na vás čekat čistá domácnost. Poté, co robotický vysavač uklidí, vrátí se do nabíjecí stanice a bude připravený na Vaše další pokyny.

Viacúčelové
vysávače

Kvalitné viacúčelové vysávače sú praktickými multifunkčnými pomocníkmi do domácnosti. Neprekvapí, že dokážu perfektne vysávať, ale tiež skvelo čistia. Túto funkciu ocenia najmä rodiny, ktoré majú v domácnosti koberce a čalúnený nábytok. Okrem toho totiž viacúčelový vysávač zvláda tzv. tepovanie, vďaka ktorému budú nábytok a koberce vyzerať stále ako nové.

Parní
vysavače

Parní vysavač je přístroj, který vyrábí pod tlakem horkou páru o teplotě až 150°C. Můžete jej využít i jako klasický mop, takže s ním nejen vysajete, ale i vytřete. Bakterie tak nemají žádnou šanci! Kromě samotného přístroje zahrnuje vysavač i velké množství příslušenství, například nástavce na čištění nábytku, oken, podlah, čalounění nebo různé trysky či kartáče.

Parný vysávač je prístroj, ktorý vyrába pod tlakom horúcu paru s teplotou až 150 °C. Môžete ho využiť aj ako klasický mop, takže s ním nielen vysajete, ale aj vytriete. Baktérie tak nemajú žiadnu šancu! Okrem samotného prístroja zahŕňa vysávač aj veľké množstvo príslušenstva, napríklad nadstavce na čistenie nábytku, okien, podláh, čalúnenia, alebo rôzne trysky či kefky.

Parné
vysávače

NAHORU

Sieť predajní OKAY

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky