Ako bude vyzerať nový rad Huawei P30?

Huawei prichádza s radom P30! Čím chce prekvapiť konkurenciu?

Už 26. marca predstaví čínsky gigant Huawei P30 series. A hoci sa vývojári veľmi snažia, aby o novom rade neunikli žiadne informácie, aj tak už teraz vieme, že najväčším tromfom majú byť fotoaparáty, pri ktorých Huawei sľubuje, že vďaka nim prebehne vo svete mobilných telefónov doslova revolúcia.

Bude mať P30 tri, štyri alebo snáď päť fotoaparátov? Bude mať hlavný fotoaparát až 40 Mpx, ako sa špekuluje? Objaví sa znova aj senzor ToF na snímanie 3D priestoru? A ako na tom bude P30 s pamäťou? Základný model by sa mal pýšiť kombináciou 128 GB ROM a 6 GB RAM, P30 Pro by mal mať 8 GB operačnú pamäť a zákazník si bude môcť vybrať z troch variantov úložného priestoru (128, 256, 512 GB).

V telefóne by sa mal objaviť aj supervýkonný grafický čip Mali G76, akumulátory by mali mať kapacitu 3 650 a 4 200 mAh. Na konečnú cenu si budeme musieť počkať, avšak Huawei láka zákazníkov aj na bonusy, ktoré získajú, ak si P30 predobjednajú. Ide o hodinky Huawei Watch GT, prenosný reproduktor CM51 a deväťdesiatdennú záruku na displej.

Zaujímajú vás detaily k P30 series? Zapíšte si do kalendára dátum 26. marca a sledujte našu stránku, kde sa dozviete to najdôležitejšie o nových modeloch Huawei!

Líbí se vám tento článek?

Podobné články