52 330 elektra ihneď k odoslaniu

1 086 zákazníkov práve nakupuje

Filtrovať

Filter výrobkov

Ceny

Od:
Do:

Výrobcovia 0

Viac

Nastaviteľná rýchlosť 0

Obsah nádoby 0

Príkon 0

Rýchlosť otáčania 0

Farba 0

Viac

Pulzný spínač 0

Drtenie ľadu 0

Príznaky tovaru 0

Expedícia 0

Zákazníci práve nakúpili

Stolné mixéry

Používanie elektrických stolných mixérov zaručuje ľahké premiešanie všetkého, na čo si len pomyslíte. Dokonale vyšľahanú šľahačku alebo polevu ktorá bude zamatovo hladká. Navyše je to rýchlejšie a menej náročné, ako ručné miešanie, pri ktorom vás bolí ruka. Mixéry vám umožnia vykonávať mnoho ďalších vecí popri tom ako robia prácu namiesto vás.

Parametre pri výbere mixéra

Všetky typy mixérov majú niečo spoločné, ale každý má iné funkcie. Pozrieme sa bližšie na parametre, ktoré sú veľmi dôležité pri výbere toho správneho.

Funkcie stolného mixéra

Niektoré stolné mixéry môžu mať rôzne doplnkové funkcie ako regulácia počtu otáčok alebo časovač, kde si nastavíte dobu prevádzky mixéra. Mali by ste sa zamerať aj na počet rýchlostí, ktorými daný mixér disponuje, ale aj na tlačidlo pulse na extra výkonné mixovanie.

Príkon

Príkon je jedným z najdôležitejších aspektov pri výbere mixéra. Preto platí, že čím je príkon väčší, tým je mixér kvalitnejší. Ak sa rozhodnete drviť ľad alebo drviť orechy, odporúčame vybrať si mixér s príkonom aspoň 1000 W.

Príslušenstvo mixéra

Bežné mixéry sa dodávajú bez príslušenstva. Drahšie modely majú množstvo nadstavcov a mixovacích nádob na šľahanie, drvenie a ďalšie činnosti.

Stolné mixéry

Jednou z najväčších výhod stolového mixéra je, že vám uľahčuje prípravu takmer pri každom varení. S malým úsilím môžete vymiešať a vyšľahať aj tie najhustejšie zmesi a nemusíte si pri tom ani zašpiniť ruky.

Typy stolných mixérov

Mixéry s džbánom

Každý mixér má rozdielnu kapacitu, takže si vyberte ten ktorý najviac vyhovuje vašim potrebám. Džbány sú vyrobené z plastu alebo zo skla, čo sa potom odráža aj na cene. Kvalitnejšie mixéry majú sklenené džbány, zatiaľ čo tie cenovo prijateľnejšie sú vyrobené z plastu. Zvolenie správneho výpustu na vrchu džbánu je tiež veľmi dôležité. Tie s plochým dizajnom sťažujú vylievanie obsahu a môžete si zašpiniť pracovnú dosku. Najlepšie je preto zvoliť zakrivený výpust pre ľahšie vylievanie. Ideálny materiál čepele mixéra je jednoznačne nehrdzavejúca oceľ, ktorá je silnejšia a dlhšie vydrží.

Multifunkčné mixéry

Tento typ stolných mixérov ponúka oveľa viac možností ako priemerné mixéry. Počas mixovania ho iba uzavriete vrchnákom a môžete sa venovať iným veciam. Dokáže spracovať potraviny, posekať zeleninu a ovocie, rozdrviť ľad a mnoho ďalších užitočných funkcií. Sú drahšie, ale investícia nepochybne stojí za to. Kvôli týmto vlastnostiam majú v domácnosti najvšestrannejšie využitie. Nádobu, ktorú použijete následne umyjete alebo ju jednoducho dáte do umývačky riadu.

1. Stolný mixér Ultrablend Cook BL962B38, 1300W, 45000 ot./min Stolný mixér Ultrablend Cook BL962B38, 1300W, 45000 ot./min
SKLADOM
SKLADOM 199,00 € bez DPH 165,83 
2. Stolný mixér Bosch MMB42G0B SilentMixx, 700W Stolný mixér Bosch MMB42G0B SilentMixx, 700W
SKLADOM
SKLADOM 54,00 € bez DPH 45,00 
3. Stolný mixér Concept SM3050, 1500W, 33000 ot./min Stolný mixér Concept SM3050, 1500W, 33000 ot./min
Neznáma dostupnosť
Neznáma dostupnosť 119,00 € bez DPH 99,16 

Filtrovať

Zobrazujem 1-24 produktov z 28 celkom 12

odporúčané od najlacnejších od najdrahších najlepšie hodnotené

Zobrazujem 1-24 produktov z 28 celkom 12

ďalších 24

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky