Nábytkový program

Santorini

Chcete pre svoje deti taký nábytok, ktorý bude pôsobiť sviežo a rozjasní celú miestnosť? Detský program Santorini je vyhotovený v dekore biela arctic . Deti si radi vystavujú svoje cennosti, obľúbené plagáty a hračky. Neutrálny farebný základ je tak vhodný pre ďalšie izbové úpravy. Aj napriek všetkým dekoráciám bude izba pôsobiť pokojne a vaše deti sa v nej budú cítiť príjemne. K základnému vybaveniu detskej izby zvyčajne patria skriňa, posteľ a písací stôl. To všetko tento detský program ponúka. Okrem iného ponúka aj ďalšie prvky v podobe...

Čítajte viac

Cena kompletu:
930,49 
bez DPH 775,38 
Cena sa skladá z:

Santorini - Detský písací stôl, typ 61 (biela arctic)

Detský pracovný stôl
189,00 € bez DPH 157,49 

Santorini - Posteľ 90x200 cm, úložný priestor (biela arctic)

Klasická posteľ
249,50 € bez DPH 207,91 

Santorini - Regál, typ 07 (biela arctic)

Detský regál
149,50 € bez DPH 124,58 

Santorini - Šatníková skriňa so zásuvkou, typ 26 (biela arctic)

Detská skriňa
299,50 € bez DPH 249,57 

Santorini - Polička, typ 41 (biela arctic)

Detská police
42,99 € bez DPH 35,82 

Položky kolekcie nábytku Santorini

Zobrazujem 1-9 produktov z 9 celkom

Popis kolekcie nábytku Santorini

Chcete pre svoje deti taký nábytok, ktorý bude pôsobiť sviežo a rozjasní celú miestnosť? Detský program Santorini je vyhotovený v dekore biela arctic. Deti si radi vystavujú svoje cennosti, obľúbené plagáty a hračky. Neutrálny farebný základ je tak vhodný pre ďalšie izbové úpravy. Aj napriek všetkým dekoráciám bude izba pôsobiť pokojne a vaše deti sa v nej budú cítiť príjemne.

K základnému vybaveniu detskej izby zvyčajne patria skriňa, posteľ a písací stôl. To všetko tento detský program ponúka. Okrem iného ponúka aj ďalšie prvky v podobe regálu, poličky, TV stolíka a pod. Vďaka širokej ponuke tak máte možnosť zariadiť izbu podľa vašich potrieb a predstáv.

Z hľadiska údržby snáď každý ocení umývateľný povrch. Korpus nábytku je vyrobený z LDTD dosiek. Predné plochy sú vyrobené z drevovláknitých dosiek MDF, pre ktoré je typická ich odolnosť a jednoduchá údržba. Dvierka a zásuvky majú keramické úchytky ladiace s dekorom nábytku.

Deti majú najrôznejšie koníčky. V pekne zariadenej izbe sa budú cítiť spokojne. A pokiaľ budú mať dostatok miesta na všetky ich veci a hračky, bude všetko ešte o niečo komfortnejšie.

 

 

Výhody:

  • moderný štýl
  • svetlý dekor
  • umývateľný povrch

 

Vyhotovenie:

  • materiál: MDF, LDTD
  • dekor: biela arctic

tlačiť

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky