CHLADNIČKA SAMSUNG V AKCII ZA 749 € predtým za 949 € | iba 3 ks
Nábytkový program

Santorini

Chcete pre svoje deti taký nábytok, ktorý bude pôsobiť sviežo a rozjasní celú miestnosť? Detský program Santorini je vyhotovený v dekore biela arctic . Deti si radi vystavujú svoje cennosti, obľúbené plagáty a hračky. Neutrálny farebný základ je tak vhodný pre ďalšie izbové úpravy. Aj napriek všetkým dekoráciám bude izba pôsobiť pokojne a vaše deti sa v nej budú cítiť príjemne. K základnému vybaveniu detskej izby zvyčajne patria skriňa, posteľ a písací stôl. To všetko tento detský program ponúka. Okrem iného ponúka aj ďalšie prvky v podobe...

Čítajte viac

Cena kompletu:
811,83 
s DPH 974,23 
Cena sa skladá z:

Santorini - Posteľ 90x200 cm, úložný priestor (biela arctic)

Klasická posteľ
220,56 € s DPH 264,68 

Santorini - Detský písací stôl, typ 61 (biela arctic)

Detský pracovný stôl
155,56 € s DPH 186,68 

Santorini - Polička, typ 41 (biela arctic)

Detská police
34,99 € s DPH 41,99 

Santorini - Regál, typ 07 (biela arctic)

Detský regál
132,49 € s DPH 159,00 

Santorini - Šatníková skriňa so zásuvkou, typ 26 (biela arctic)

Detská skriňa
268,22 € s DPH 321,88 

Položky kolekcie nábytku Santorini

Zobrazujem 1-9 produktov z 12 celkom 12

ďalších 9

Popis kolekcie nábytku Santorini

Chcete pre svoje deti taký nábytok, ktorý bude pôsobiť sviežo a rozjasní celú miestnosť? Detský program Santorini je vyhotovený v dekore biela arctic. Deti si radi vystavujú svoje cennosti, obľúbené plagáty a hračky. Neutrálny farebný základ je tak vhodný pre ďalšie izbové úpravy. Aj napriek všetkým dekoráciám bude izba pôsobiť pokojne a vaše deti sa v nej budú cítiť príjemne.

K základnému vybaveniu detskej izby zvyčajne patria skriňa, posteľ a písací stôl. To všetko tento detský program ponúka. Okrem iného ponúka aj ďalšie prvky v podobe regálu, poličky, TV stolíka a pod. Vďaka širokej ponuke tak máte možnosť zariadiť izbu podľa vašich potrieb a predstáv.

Z hľadiska údržby snáď každý ocení umývateľný povrch. Korpus nábytku je vyrobený z LDTD dosiek. Predné plochy sú vyrobené z drevovláknitých dosiek MDF, pre ktoré je typická ich odolnosť a jednoduchá údržba. Dvierka a zásuvky majú keramické úchytky ladiace s dekorom nábytku.

Deti majú najrôznejšie koníčky. V pekne zariadenej izbe sa budú cítiť spokojne. A pokiaľ budú mať dostatok miesta na všetky ich veci a hračky, bude všetko ešte o niečo komfortnejšie.

 

 

Výhody:

  • moderný štýl
  • svetlý dekor
  • umývateľný povrch

 

Vyhotovenie:

  • materiál: MDF, LDTD
  • dekor: biela arctic

tlačiť

Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky