113 826 elektra ihneď k odoslaniu

609 zákazníkov práve nakupuje

Filtrovať

Filter výrobkov

Ceny

Od:
Do:

Výrobcovia 0

Vykurovací výkon 0

Počet rebier 0

Funkcia 0

Viac

Príznaky tovaru 1

Expedícia 0

Zákazníci práve nakúpili

Elektrické radiátory - OKAY Trenčín

Na rozdiel od iných foriem elektrického ohrevu, poskytujú elektrické radiátory zmes žiariaceho tepla. To znamená, že ohrievajú vzduch v miestnosti a priamo zahrievajú aj objekty okolo neho. Dodávajú miestnosti príjemné teplo bez vysychania vzduchu.

Využitie olejových radiátorov

Elektrické olejové radiátory sú ideálne pre vykurovanie jedného priestoru alebo izby. Môžu byť použité buď tam, kde nie je k dispozícii žiadne vykurovanie alebo ako doplnok k už existujúcemu vykurovaniu. Ak chcete, aby bola jedna miestnosť teplejšia ako zvyšok domu, olejový radiátor je dobrá voľba.

K dispozícii je široká škála modelov od rôznych výrobcov, v rôznych tvaroch, veľkostiach, farbách a s rôznym výkonom. Väčšina z nich je navrhnutá tak, aby boli ľahko prenosné. Sú vybavené kolieskami, takže sa dajú ľahko presúvať z jednej miestnosti do druhej alebo ich počas teplejších mesiacov môžete skladovať v garáži či pivnici.

Výhody

Elektrický radiátor poskytuje bezpečný zdroj ohrevu, pretože vykurovacie články sú uzavreté. Väčšina tiež obsahuje bezpečnostné prerušenie v prípade náhodného prehriatia. Sú tiché pri používaní a poskytujú príjemné teplo, pretože nevysušujú ani nezvlhčujú vzduch. Na rozdiel od ventilátorových ohrievačov nerozvíria prach po miestnosti.

Väčšina z nich obsahuje termostat, ktorý môže byť nastavený tak, aby ohrieval miestnosť na pohodlnú teplotu a udržiaval ju automaticky. Niektoré majú časovač, ktorý môže byť použitý na automatické vyhriatie miestnosti.

Elektrické radiátory sú veľmi efektívne, takže všetka elektrická energia, ktorú používajú, je premenená na teplo. Elektrická energia má tendenciu stáť viac ako plyn, takže by bolo nákladnejšie vykurovať celý dom. Avšak na vykurovanie iba jednej alebo dvoch miestností, sú prenosné radiátory oveľa lacnejšie.

Kľúčové vlastnosti

Termostat

Elektrické radiátory s termostatom udržujú teplotu v miestnosti podľa vášho výberu. 

Časovač

Niektoré z jednoduchších časovačov sú schopné zapnúť radiátor iba raz, v nastavenom čase na pevnú dobu. Na tých drahších je možné nastaviť niekoľko intervalov, ktoré môžu byť použité na vykurovanie miestnosti, napríklad ráno a večer.

Výkon

Meria sa vo wattoch a všeobecne sa pohybuje v rozsahu od 400 W až do 3 kW. Výkonnejšie radiátory sú väčšie ako nízko výkonné, ale sú vhodnejšie na vykurovanie väčších miestností.

Ochrana prehriatia

Ak sa radiátor prehreje, ochrana proti prehriatiu ho automaticky vypne.

Kolieska

Väčšina radiátorov má kolieska zdola, takže sa dajú bez problémov premiestniť z miestnosti do miestnosti.

Olejové radiátory sú prenosné elektrické ohrievače, ktoré sú naplnené olejom a ten je ohrievaný jedným alebo viacerými elektrickými prvkami. Olej je permanentne utesnený a nevyžaduje žiadne doplňovanie. Pokračovať


Filtrovať

 • Radiátor

  porovnať

  5/5

  Concept RO 3209

  Vykurovací výkon 2000 watt, Počet rebier 9, Funkcia otočné kolieska

  Concept RO 3209

  59,99 € bez DPH 49,99 

  Viac ako 10 kusov

Zobrazujem 1-1 produktov z 1 celkom

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky