29 542 elektra ihneď k odoslaniu

327 zákazníkov práve nakupuje

Filtrovať

Ceny

Od:
Do:

Výrobcovia

Farba

Šírka

Celková vnútorná kapacita rúry

Vstavaný displej

Energetická účinnosť

Funkcie rúry

Hĺbka

Výška

Príznaky tovaru

Expedícia

Zákazníci práve nakúpili

Parné rúry

Parné rúry pripravia pokrm, o ktorom ste ani nesnívali. Jedlo nielen rozmrazia, uvaria v pare, ale ho aj zbavia tuku, čím sa stane diétnejším a zdravším. V dnešnej dobe plnej nezdravých jedál, je nesmierne dôležité nájsť takú rúru na pečenie, ktorá zachová zdroj vitamínov, vláknin a minerálov a pritom všetkom myslí aj na naše chuťové poháriky. Benefit parnej rúry tkvie i v možnosti navolenia si programu z množstva dostupných programov na pečenie, ktoré rúra ponúka. Tieto programy si môžete vybrať cez LCD displej rúry, ktorý je zárukou jednoduchého ovládania.

Elektrické rúry na pečenie, do ktorých spadajú aj parné rúry, sú známe aj ako multifunkčné rúry. I keď funkcia pary býva zabudovaná i v niektorých modeloch elektrickej rúry, parná rúra vám zachová oveľa viac vitamínov, minerálov a pripraví jedlo bez tuku vo veľmi krátkom čase. Celkovo možno hovoriť, že multifunkčná rúra v sebe spája jedinečnosť parnej rúry s efektívnym varením konvenčnej rúry.

Výhody a nevýhody parných rúr

Pečenie v tejto rúre sa všeobecne považuje za najzdravší spôsob prípravy jedla. Možno malou nevýhodou môže byť to, že nedokáže pripraviť úplne všetky jedlá, na ktoré si spomeniete. Práve v tomto sa líši od tradičnej rúry na pečenie.

Aká parná rúra je pre vás najvhodnejšia?

Existujú 2 druhy parných rúr: vysokotlakové (používané najmä profesionálmi) a beztlakové.

Beztlakové rúry sú súčasťou kombinovaných rúr, zvaných aj multifunkčné. Vďaka nim môžete naplno využívať rôzne funkcie.

Funkcie parnej rúry

Funkcia rýchleho zahriatia zaisťuje rýchlu teplotu rúry práve v tom čase, kedy ju najviac potrebujete.

Program čistenia parou vám príde vhod, keď budete čistiť rúru od prebytočných nečistôt. Dokonca vás rúra sama upozorní, kedy je nutné tento program spustiť.

Funkcia SteamBoost využíva 3 voliteľné úrovne pary. Jednou z nich je pečenie múčnikov a koláčov, druhá je zameraná na mäso a tretia je dôležitá pre prípravu rýb a zeleniny.

Kapacita parnej rúry

Nielenže sa musí rúra zmestiť do kuchyne, ale musí aj splniť všetky vaše očakávania, ktoré máte. Niektoré parné rúry majú veľký objem a v takom prípade majú aj vstavaný gril. Tieto rúry pojmú 70 a viac litrov. Navyše môžu obsahovať aj XL plech, na ktorý sa zmestí až o 20 % viac jedla ako na klasický plech. V tom prípade sa nebudete musieť v pečení obmedzovať a môžete si dopriať toľko jedál, koľko vám hrdlo ráči. Rúra je ďalej zložená aj z chrómovaného roštu, smaltovaného plechu a hlbokého plechu vyrobeného zo sivého smaltu.

1. Vstavaná rúra Electrolux PRE SteamBake EOD6C71X Vstavaná rúra Electrolux PRE SteamBake EOD6C71X
SKLADOM
SKLADOM 499,00 € bez DPH 415,82 
2. Vstavaná rúra Electrolux SENSE SenseCook EOE7C31X Vstavaná rúra Electrolux SENSE SenseCook EOE7C31X
SKLADOM
SKLADOM 539,00 € bez DPH 449,15 
3. Vstavaná rúra Electrolux PRE SteamBake EOD6P71X Vstavaná rúra Electrolux PRE SteamBake EOD6P71X
SKLADOM
SKLADOM 579,00 € bez DPH 482,48 

Filtrovať

Zobrazujem 1-9 produktov z 9 celkom

odporúčané od najlacnejších od najdrahších najpredávanejšie

Zobrazujem 1-9 produktov z 9 celkom

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky