96 466 elektra ihneď k odoslaniu

461 zákazníkov práve nakupuje

Filtrovať

Filter výrobkov

Ceny

Od:
Do:

Výrobcovia 0

Šírka 0

Hĺbka 0

Príznaky tovaru 0

Viac

Expedícia 0

Zákazníci práve nakúpili

Plechy na pečenie

Hlboký vs. plytký plech na pečenie

Hlboký plech na pečenie je vhodný predovšetkým na prípravu hlavných chodov, ktoré vyžadujú hlboký priestor, ako sú napríklad lasagne. Taktiež na ňom hravo pripravíte aj koláče z tekutého cesta, ktoré by nebolo možné pripraviť na plytkom plechu. Vysoké hrany zabezpečujú jednoduché miešanie, takže sa nemusíte obávať znečistenia rúry na pečenie popadaným jedlom z plechu.

Plytký plech na pečenie je určený skôr na pevné potraviny, ktoré nemusíte miešať a stačí ich len jednoducho otočiť. Typickým príkladom sú napríklad rôzne sušienky, zelenina, rybie prsty a pečené mäso. Nemusíte sa obávať ani šťavy, ktorú pustí pečené mäso. Mierne vyvýšené hrany plechu na pečenie ju spoľahlivo zachytia a udržia v priestoroch plechu.

Povrch a materiál plechov na pečenie

Kvalitný povrch a materiál plechu na pečenie musí byť predovšetkým odolný voči vysokým teplotám. Hoci sa to nezdá, na trhu sa môžete stretnúť aj s plechom, ktorý sa pri vyššej teplote začne v rúre ohýbať a rozhodne tak nepredstavuje pomocníka vhodného pre prípravu vašich pokrmov. To však nie je prípadom našich plechov, ktoré zaisťujú prvotriednu kvalitu a odolnosť.

Smaltované plechy na pečenie sú potiahnuté ochrannou vrstvou, ktorá zvyšuje ochranu pred poškriabaním a tým pádom výrazne predlžuje životnosť. Na plech sa vďaka tejto vrstve nič neprilepí, čo zabezpečí jednoduché čistenie po každom použití.

Typy plechov na pečenie

Klasický plech s celistvým dnom pozná každý z nás. Hravo na ňom pripravíme čokoľvek, na čo pomyslíme. Od pečeného kurčaťa až po hranolky pripravené v rúre. Naša ponuka však obsahuje aj plechy určené špeciálne na prípravu drobného pečiva ako sú croissanty, bagety alebo vianočné pečivo. Takýto plytký plech je tiež ideálny aj na sušenie potravín ako sú huby, jablká a iné druhy ovocia či zeleniny.

Plechy na pečenie Mora

Plechy na pečenie Mora sú špeciálnym príslušenstvom, ktoré je možné zakúpiť pre rúry či sporáky Mora. Nie sú však určené len pre tieto sporáky a rúry na pečenie, práve naopak. Sú univerzálne. Plechy Mora je možné zakúpiť vo viacerých veľkostiach a taktiež aj v rôznych hĺbkach, takže spoľahlivo sa na ne zmestí všetko čo potrebujete.

 

Viete si predstaviť pečenie bez plechu? My rozhodne nie. Plech na pečenie je veľmi šikovný pomocník, s ktorým hravo pripravíte obed, večeru či dezert. Pokračovať


1. Plech na drobné pečivo Elecrolux A9OZBT10 Plech na drobné pečivo Elecrolux A9OZBT10
SKLADOM
SKLADOM 58,90 € bez DPH 49,08 
2. Plech na pečenie Electrolux E40HBAE1, nastaviteľný Plech na pečenie Electrolux E40HBAE1, nastaviteľný
SKLADOM
SKLADOM 18,99 € bez DPH 15,82 
3. Plech na pečenie Toro 390125, plastové veko Plech na pečenie Toro 390125, plastové veko
SKLADOM
SKLADOM 8,00 € bez DPH 6,67 
4. Plech na pečenie Mora 685997, plytký Plech na pečenie Mora 685997, plytký
Neznáma dostupnosť
Neznáma dostupnosť 13,99 € bez DPH 11,66 

Ďalšia najpredávanejšie

Filtrovať

Zobrazujem 1-16 produktov z 16 celkom

odporúčané od najlacnejších od najdrahších najpredávanejšienajlepšie hodnotené

Zobrazujem 1-16 produktov z 16 celkom

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky