Sedacia súprava Nuuk (látka/eko koža)

Sedacia súprava Nuuk (látka/eko koža)

Sedacia súprava Nuuk (látka/eko koža)

Kód výrobku: 430-0298/002

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
NÁBYTOK

Najpredávanejšie NÁBYTOK

1
2
3

Ak je vaším snom mať dominantnú a pôvabnú sedačku, táto rohová sedacia súprava Nuuk je skvelou voľbou. Ide o sedaciu súpravu s moderným štýlom a praktickými vlastnosťami. Vďaka svojmu výnimočnému a elegantnému vzhľadu sa stane výrazným prvkom vašej izby.

Sedačka ponúkne dostatok miesta na sedenie pre celú vašu rodinu a priateľov. Pohodlné posedenie je ďalej zaistené výškou sedadla 44 cm.

Sedačka má aj svoje neprehliadnuteľné výhody, ktoré ocení akákoľvek domácnosť. Vo svojej výbave má rozkladaciu funkciu. Spacia plocha má rozmery 120x200 cm a pohodlný spánok tak zaistí až 2 osobám. Ďalej je vybavená praktickým úložným priestorom, ktorý sa nachádza pod otomanom.

Vnútorný priestor je tvorený penou a kvalitným typom ťažných vlnitých pružín. Povrch sedacej súpravy je potiahnutý kvalitnou a pevnou látkou a eko kožou v zeleno-hnedom vyhotovení,ktorý dodá sedačke osobitý štýl. Chrómované nohy dopĺňajú jej elegantný vzhľad, sú drobným, napriek tomu jasným doplnkom, ktorý sa podieľa na jej modernej povahe.

Svojimi rozmermi je vhodná skôr do väčších izieb. Je možné ju situovať voľne do otvoreného priestoru, do rohu miestnosti alebo môže orámovať iba určitý múr. Záleží na koncepcii izby, v ktorom bude umiestnená. Otoman je u tohto typu sedacej súpravy umiestnený po ľavej strane.

Dekor môžete oživiť dekoráciami, nábytkom či vankúšmi v podobných či kontrastných farbách. Skvelou voľbou je neutrálna biela, sivá a béžová. Prečítajte si viac o tom, ako zladiť farby nábytku.

 

Výhody

  • moderný vzhľad
  • úložný priestor
  • rozkladacia funkcie

 

Materiál

  • látka, eko koža
  • vyhotovenie: nessi 20 / balaton 32

 

Dodanie:

  • demontované

Sedacia súprava Nuuk (látka/eko koža)
Sedacia súprava Nuuk (látka/eko koža)
Sedacia súprava Nuuk (látka/eko koža)