VYBER SI TERAZ! NAŠA AKCIOVÁ PONUKA SKORO KONČÍ

DO KONCA AKCIE:

00
:
00
:
00
:
00

Automatické espressa

Automatické espressa sú vlajkovými loďami medzi kávovarmi. Ponúkajú úplne automatizovaný proces prípravy kávy od jej zomletia, cez stlačanie, až po sparenie. Ocenia ich predovšetkým domácnosti, v ktorých sa káva konzumuje každodenne, alebo menšie firmy. Ich prednosťou je jednoduchosť a rýchlosť prípravy. Hlavnými parametrami pre výber automatického espressa sú tlak, príkon a objem nádržky na vodu..

Pákové kávovary

Pákové kávovary ponúknu rovnako kvalitnú kávu ako automatické espressa. Nie sú plne automatické, ale ich prednosťou je nižšia cena. Proti kapsulovým kávovarom navyše vynikajú vôňou čerstvo namletej kávy. Pri výbere pákového kávovaru je potrebné vedieť, či chcete pripravovať len espresso alebo aj cappuccino či latté. Na prípravu mliečnej kávy musí kávovar obsahovať aj trysku na napenenie mlieka.

Kapsulové kávovary

Hlavnou prednosťou kapsulových kávovarov je ich jednoduchosť a rýchlosť. Počas chvíľky zvládnu pripraviť lahodné espresso alebo latté. Ušetrí prácu a čas s mletím kávy - stačí vložiť kapsulu a o zvyšok sa už kávovar postará sám. Pri výbere kapsulového kávovaru je vhodné sa uistiť, že v ponuke kapsúl, ktoré do neho budete používať, nechýbajú vaše obľúbené príchute –vyberte si tu.