Black Friday 2019: prichádzajú najväčšie zľavy v roku

Najočakávanejšou výpredajovou akciou roka je už tradične Black Friday. Pôvodne jediný deň, počas ktorého predajcovia ponúkajú tovar s veľkými zľavami, sa premenil vo veľký sviatok všetkých vyznávačov nákupu a nízkych cien. OKAY v rámci Black Friday ponúka tento rok svojim zákazníkom zľavy až 80 %!

Ponuka Okay Black Friday 2019

Zľavy, zľavy a len zľavy

Black Friday každým rokom štartuje predvianočnú nákupnú horúčku. Veľa ľudí čaká práve na túto akciu, aby nakúpili naozaj výhodne. Práve oni si počkali na smart TV Samsung s technológiou Quantum Dot a úchvatným dizajnom za neskutočných 779 €. Ak ste aktívnejším človekom a radšej ako posedeniu pri televízii dáte prednosť pohybu, tak fitness náramok Niceboy je pre vás tou správnou voľbou. Sledujte svoj zdravotný strav a zaznamenávajte svoje športové výkony na smart náramku iba za 25,90 €.

Smart TV Samsung QE55Q60R

Smart televízor Samsung
55", 138 cm

 QE55Q60R

779 €

 

 

 

Okay Black Friday 2019

 

 

Black Friday

 

 

Fitness náramok Niceboy

 

 

Smart náramok Niceboy
X-fit ACTIVE

XFITACTIVE

25,90 €

Kto na Black Friday čakal s nákupom chladničky, si môže teraz kúpiť chladničku s mrazničkou LG za neuveriteľných 449 €. Nerezová chladnička s mrazničkou vás zaujme svojím elegantým dizajnom, ako aj technológiou NatureFreshTM, ktorá udrží potraviny v chladničke dlhšie čerstvé. Ďalšou skvelou výhodou je záruka 10 rokov na lineárny kompresor chladničky. Alebo využite cashback a uplatnite zľavu až 60 € na sušičku bielizne AEG. Sušičku určite oceníte hlavne v nepriaznivom počasí alebo keď budete potrebovať rýchlo vysušiť bielizeň.

 

Nerezová chladnička s mrazničkou LG GBP32DSKZN

Kombinovaná chladnička LG

GBP32DSKZN

449 €

 

 

Okay Black Friday 2019

 

 

Black Friday

 

 

Sušička bielizne AEG AbsoluteCare T8DBE48SC

Sušička bielizne AEG AbsoluteCare

T8DBE48SC

519 €

 

Akcia Black Friday sa nevzťahuje len na ponuku elektra, ale aj na nábyok. Oddýchnite si na modernej rohovej rozkladacej sedačke Avesta, ktorá navyše ponúka úložný priestor. Iba za skvelých 539 €! Moderná kuchyňa Rio prekvapí nielen svojím moderným dizajnom, ale aj možnosťou si variabilne usporiadať jednotlivé skrinky. 

Rohová sedacia súprava Avesta s úložným priestorom a rozkladom na lôžko

Rohová sedačka Avesta - ľavý roh

121-0401/002

539 €

 

 

Okay Black Friday 2019

 

 

Black Friday

 

 

Kuchynská linka Rio 240 cm

Kuchynská linka Rio

314-0004/001

269 €

Nielen zľavy, ale aj pár výhod navyše!

V OKAY však okrem zliav ponúkame zákazníkom tiež celý rad ďalších výhod a služieb.

  • Jednou z najžiadanejších, najmä v predvianočnom období, je predĺžená možnosť vrátenia tovaru až do 15. januára. Vyhnete sa tak obavám z nevhodných darčekov.
  • Nemenej vítanou službou je doprava až domov
  • A na nezaplatenie je možnosť osobnej návštevy predajní a konzultácie s našimi špecialistami. Všetko si môžete priamo "ohmatať" a nakúpiť až v e-shope
  • Samozrejmosťou v OKAY je zabezpečenie výhodného splátkového programu, kedy nie je potrebné obmedzovať sa aktuálne dostupnými financiami.
  • Veľmi obľúbená je tiež možnosť predĺženej záruky a poistenia, ktoré si naši zákazníci vyberú najčastejšie pri nákupe mobilných telefónov.

Nebojte se predvianočného šialenstva

Black Friday je tu samozrejme aj pre tých, ktorí práve neholdujú prechádzkam po nákupných centrách. V OKAY môžete nakúpiť z pohodlia domova v našom e-shope. Výber či nákup elektra alebo nábytku je jednoduchou záležitosťou - niekoľko typov platieb úplne uspokojí aj tých najnáročnejších on-linových zákazníkov.

Nakúpiť tovar za maximálne zľavy majú teda počas Black Friday všetci. Jedinou nevýhodou snáď môže byť len to, že skladové zásoby akciového tovaru nie sú nekonečné a tak aj tentoraz platí, že kto skôr príde, ten skôr berie.

 


Potrebujete poradiť?

Zákaznícka infolinka
+421 918 726 222
po-pia: 7:00-19:00
Kontaktný formulár

Sieť predajní OKAY

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky