Nábytkový program

Locarno

Locarno Program je momentálně vyprodán

Spojenie moderného štýlu a vzhľadného dekoru je úplne typické pre nábytok z rady Locarno . Svojim moderným dizajnom sa skvelo hodí do každého interiéru. Kovové úchytky dotvárajú celkový dojem a dodávajú luxusný vzhľad . Vďaka množstvu úložného priestoru už nebudete musieť riešiť kam uložiť všetky vaše veci. Pre vašu úplnú predstavu je dôležité spomenúť výrobný materiál, ktorý bol zvolený tak, aby sa daný prvok stal ešte odolnejším. Veľmi častým materiálom sú laminované drevotrieskové dosky , ktoré boli tiež využité k výrobe tohto nábytku. Ako už bolo...

Čítajte viac

Popis kolekcie nábytku Locarno

Spojenie moderného štýlu a vzhľadného dekoru je úplne typické pre nábytok z rady Locarno. Svojim moderným dizajnom sa skvelo hodí do každého interiéru. Kovové úchytky dotvárajú celkový dojem a dodávajú luxusný vzhľad. Vďaka množstvu úložného priestoru už nebudete musieť riešiť kam uložiť všetky vaše veci.

Pre vašu úplnú predstavu je dôležité spomenúť výrobný materiál, ktorý bol zvolený tak, aby sa daný prvok stal ešte odolnejším. Veľmi častým materiálom sú laminované drevotrieskové dosky, ktoré boli tiež využité k výrobe tohto nábytku. Ako už bolo naznačené, jedná sa o kvalitné dosky, ktoré sú odolné voči krátkodobému pôsobeniu vody. Vrchný laminovaný povrch je možné jednoducho umývať.

 

Výhody:

  • luxusný vzhľad
  • moderný štýl
  • povrchová úprava
  • kvalitný materiál

tlačiť

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky