54 553 elektra ihneď k odoslaniu

727 zákazníkov práve nakupuje

Filtrovať

Filter výrobkov

Ceny

Od:
Do:

Výrobcovia 0

Vykurovací výkon 0

Funkcia 0

Viac

Príznaky tovaru 0

Expedícia 0

Zákazníci práve nakúpili

Halogénové ohrievače

Podobne ako halogénové žiarovky aj halogénové ohrievače sú navrhnuté tak, aby vyžarovali menej svetla, ale viac tepla. Týmto spôsobom dokážu vyžarovať teplo, ktoré dokáže pomerne rýchlo vykúriť daný priestor.

Halogénové ohrievače musia nepretržite fungovať, aby mohli produkovať veľké množstvo tepla, nakoľko neohrievajú priamo vzduch, ale produkujú iba infračervené teplo. Halogénový ohrievač je cenovo dostupnejší než iné spôsoby vykurovania, práve preto, že pre produkciu tepla musia byť neustále zapnuté vzhľadom na to, že infračervené teplo sa rýchlejšie stráca ako keď sa vyhreje vzduch v miestnosti. Poskytujú sálavé teplo, čo znamená, že zahrievajú objekty, ktoré sú okolo nich, ale nie vzduch. Toto je dobrá správa pre ľudí trpiacich alergiami na prach.

Tieto ohrievače sú prenosné vykurovacie zariadenia, ktoré sa používajú na vykurovanie rôznych miestností, či už ide o obývačku, spálňu, kúpeľňu, dielňu či pivnicu. Halogénový ohrievač namiesto použitia elektrických cievok alebo palív využíva energeticky efektívne halogénové žiarovky s vysokým výkonom. Súčasné modely prichádzajú s novými bezpečnostnými opatreniami a môžu sa bezpečne používať v akomkoľvek prostredí.

Ľudia, ktorí majú doma deti alebo domáce zvieratá, sa nemusia obávať o bezpečnosť. Výrobcovia samozrejme mysleli aj na to. V prípade, že halogénový ohrievač spadne na zem, vďaka funkcii automatického vypnutia sa ohrievač vypne. Nemusia sa obávať ani toho, že by sa dieťa mohlo popáliť, nakoľko väčšina ohrievačov má mriežku, ktorá chráni pred priamym dotykom so žiarovkou.

Tieto typy ohrievačov sú ľahké a prenosné. Preto ich možno bez problémov prenášať z jedného miesta na druhé. Presne takým je napríklad teplovzdušný ventilátor Rovus Personal Handy heater. Malý ohrievač, ktorý jednoducho môžete zastrčiť do zásuvky v miestnosti, ktorú práve potrebujete vyhriať. Ovládanie zvládnete jednoducho vďaka diaľkovému ovládaču a na LCD displeji máte rýchly prehľad o nastavenej teplote. Časovač, rýchlosť a termostat sú samozrejmosťou, ktorá nesmie chýbať, rovnako ako automatické vypnutie. Nechýba bezpečnostná mriežka, ktorá aj napriek vysokej produkcii tepla zostáva studená, čím zabráni popáleniu.

1. Konvektor Tristar KA 5912 Konvektor Tristar KA 5912
SKLADOM
SKLADOM 25,90 € bez DPH 21,58 
2. Halogénové vykurovacie teleso G3 Ferrari G60001 Halogénové vykurovacie teleso G3 Ferrari G60001
SKLADOM
SKLADOM 27,90 € bez DPH 23,25 

Filtrovať

Zobrazujem 1-7 produktov z 7 celkom

odporúčané od najlacnejších od najdrahších najlepšie hodnotené

Zobrazujem 1-7 produktov z 7 celkom

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky