TrueCam TrueCam A6 - kamera do auta (Full HD, GPS, české menu) Kamera do auta TrueCam A6 - kamera do auta (Full HD, GPS, české menu) TrueCam A6 - kamera do auta (Full HD, GPS, české menu) 4 2 131.87

Kamera do auta

TrueCam A6 - kamera do auta (Full HD, GPS, české menu)

4/5 hviezdičiek 80% 2 recenzie

-5% zľava

Rozíšenie Full HD, 1920x1080 px Displej 2,7" LCD Timelapse, nočný režim

Videorecenzia

Ilustračné fotografie

Cena bez DPH
109,89 €
Cena s DPH:
131,87 €
Splátky:
od 4,12 €
Pôvodná cena:
139,00 
Ušetríte
5% 7,13 €

SKLADOMTrueCam A6 sa pýši profesionálnym prístupom k svojej práci. Najväčší dôraz bol kladený na kvalitné podanie záznamu, kedy aj v tých najhorších podmienkach kamera zaistí precízne detaily. Vďaka tejto špecializácii ľahko rozoznáte všetky písmenká ŠPZ či dokonca tvár vodiča. Jednoduchá manipulácia vás nebude zdržiavať ani v hektický deň a behom pár sekúnd čiernu skrinku umiestnite do správnej pozície. Široká paleta dostupných funkcií skvele splní svoj účel pri dokazovaní škodových udalostí alebo naopak pri snímaní komických situácií v cestnej premávke.

Záznam vo vysokom rozlíšení

Dokonale rozpoznáte aj tie najmenšie detaily, ktoré často bývajú najdôležitejšie. ŠPZ či tvár vodiča jasne identifikujete so super rozlíšením Full HDNezáleží na okolitých podmienkach, či je slnečno, zatiahnuté či noc, záznam bude kvalitne spracovaný s maximálnou ostrosťou.

Nočný režim

V noci sa váš automobil stáva najzraniteľnejším voči zlodejom aj vandalom. Kamera disponuje nielen skvelým rozlíšením záberu, ale tiež je vybavená najlepšoiu optikou pre nočné záznam s najpresnejším nastavením. Bez ohľadu na svetelné podmienky zaistíte ochranu vášho miláčika pred neželanými hosťami bez akýchkoľvek problémov.

Výmenné filtre objektívu (doplnkové)

Aj napriek maximálnej snahe nedá odladiť všetky neduhy nahrávanie bez pomoci externých vychytávok. Medzi také pomocníkov sa radí dvojica výmenných filtrov pre redukciu nežiaducich efektov. CPL filter odstraňuje záblesky, čím zbaví záznam svetelných komplikácií, ale predo všetkým vyruší efekt predného skla. UV filter zlepšuje celkové farebné podanie, stmavuje oblohu a odstraňuje opar na vzdialenom obzore. Filtre je nutné dokúpiť samostatne.

Rýchla inštalácia

Používanie kamery je efektívne a hlavne rýchle. Každodenné nasadzovaní sa stane pohodovú súčasťou ranného rituálu. Najdôležitejším prvkom môžeme označiť možnosť stáleho umiestnenia držiaka. Napájací kábel vedie priamo, do už umiestneného držiaka, čím odpadá ďalšia starosť s nabíjaním. Na vás teda čaká jednoduché nackvanutie kamery a máte hotovo.

LCD displej s českým menu

Veľmi dôležitou súčasťou systému zostáva LCD displej s veľkosťou 2,7". Hneď niekoľko využití sa našlo pre vstavanú obrazovku. Ľahko a rýchlo skontrolujete smer záberu, prezriete záznam či vykonáte nutné nastavenie funkcií. Intuitívne prostredie menu hravo zvládnete, navyše sa dočkáte kompletnej českej lokalizácie pre plné pochopenie zvolenej funkcie.

GPS modul (doplnkové) 

S týmto modulom dostanete podrobné informácie o priebehu cesty, ktoré môžete využiť napríklad pre kontrolu vašej ratolesti. Okrem úplne klasického záznamu trasy v spolupráci s Google Maps možno tiež merať rýchlosť jazdy. Na výber máte dve možnosti, buď rýchlosť napevno zobrazíte už v zázname, alebo necháte generovať GPS log so všetkými informáciami. Ak vám nevyhovuje ani jedno riešenie, môžete túto funkciu jednoducho deaktivovať v nastavení.

Detekcia rýchlostných radarov (doplnkové)

Špeciálna funkcia kamery vás upozorní na miesta, kde by ste mali dbať zvýšeného vedomia. Databáza stacionárnych rýchlostných radarov, úsekových radarov, detektorov jazdy na červenú a ďalších miest obsahuje viac ako 33 tisíc pozícií zo všetkých kútov 36 krajín Európy. Signalizácia prebieha prostredníctvom hlasového upozornenia a to nielen na blížiaci sa úsek, ale aj na prípadné prekročenie povolenej rýchlosti. Aktualizáciu dát nájdete vyvesenú na stránkach výrobcu TrueCam.

Časová slučka

Táto drobná vychytávka hrá hlavnú úlohu v počte možných záznamov. Časová slučka umožní nepretržité nahrávanie. Akonáhle dôjde k zaplneniu pamäte, kamera všetko spracuje a začne premazávať najstarší záznam. Nemusíte neustále myslieť na možnosť, že sa uprostred jazdy ukončí nahrávanie. Záznamy, ktoré chcete uchovať, môžete ochrániť pred týmto procesom pomocou nasledujúcej funkcie.

Zamykanie videí

Automatické prehrávanie záznamu zatiaľ nedokáže rozlíšiť, ktorý z okamihov videa je pre vás dôležitý, s výnimkou tých fatálnych - vedúcich k dopravnej nehode. Pokiaľ chcete záznam z akéhokoľvek dôvodu uchovať, príde vám táto funkcia veľmi vhod. Počas nahrávania či spätnej prehliadky možno použiť tlačidlo pre archiváciu, čím sa video či fotografia uzamkne a neprepíše sa. Tento proces možno ručne zrušiť s následným vymazaním.

 

Timelapse

Zrýchlené timelapse nahrávanie, čiže časozberné video, umožňuje nahrávať vaše záznamy v zrýchlenom móde. Kamera každú sekundu vytvorí jednu snímku, vďaka čomu si počas jednej minúty prehráte až polhodinový záznam. Ľahko tak zistíte, čo sa okolo vášho vozidla dialo pred vašim príchodom alebo počas jazdy. Zrýchlené nahrávanie rozširuje kapacitu pamäťovej karty a okrem praktického využitia so sebou prináša aj veľa zábavy.

Detekcia pohybu

Nebezpečenstvo nečíha len na cestách, ale aj na parkoviskách či dokonca v garážach. Pre pokoj v duši môžete nechať kameru, aby sa o tento problém postarala. Neustále a pozorne bude sledovať okolie a v prípade zachytenia pohybu všetko zaznamená (až 24 hodín bez nabíjania). Ak sa objaví v blízkosti zlodej, vandal či nemotorný parkujúci, budete mať nezvratný dôkaz o jeho vine.

G-Senzor

Čiže snímač preťaženia či gravitačný senzor vo forme grafu zaznamenáva smer jazdy v troch priestorových osiach a v prípade nárazu presne zachytí smer, odkiaľ prišiel kontakt. Uložené údaje môžete následne prezrieť v GPS prehrávači. Vďaka tomuto senzoru sa automatický spustí funkcia Zamykanie videa, ktorá ochráni dôležitý dôkazový materiál pred náhodným zmazaním alebo automatickou slučkou.

Zadná kamera

Súčasťou balenia je aj zadná kamera, vďaka ktorej získate ešte lepší prehľad o vašej jazde. Jej prínos oceníte najmä pri parkovaní, ale predovšetkým poslúži pri bežnej jazde. Môže totiž nahrávať videozáznam rovnako ako hlavná kamera, takže zaznamená všetko, čo sa deje za vaším vozidlom. To príde vhod napríklad v situáciách, keď do vás zozadu niekto nabúra. Vďaka kamere získate jednoznačný dôkaz. Záznam v rozlíšení HD 720p prepojíte jednoducho pomocou kábla.


Parametre

DÁTOVÉ ÚLOŽISKO
Kompatibilné pamäťové kartymicroSD
OBRAZOVKA
Vstavaný displejÁno
VIDEO
Maximálne rozlíšenie videa1920 x 1080 px
Full HDÁno
GPS PARAMETRE
GPSN, možno dokúpiť samostatne

Hodnotenie zákazníkov (2)
napíšte ďalšie hodnotenie

 • Michal Rabas 24.06.2017

  60% 3/5 hviezdičiek

  Připojení zadní kamery za spodu, je hodně špatně. Zkazilo to celkové hodnocení, na jen dobré.

  • Dost dobrá.
  • Připojení zadní kamery ze spodu? To někdo šlápnul hodně vedle!
 • Zákazník si neprial zverejniť meno 18.06.2016

  100% 5/5 hviezdičiek

TrueCam A5S TrueCam A5S

93,24 € s DPH 111,89 

KONIG SAS-VIEW30 KONIG SAS-VIEW30

112,49 € s DPH 134,99 

Kamera do auta NAVMAN N50 Kamera do auta NAVMAN N50

27,50 € s DPH 33,00 

LAMAX DRIVE C3 - kamera do auta LAMAX DRIVE C3 - kamera do auta

36,63 € s DPH 43,96 

Autokamera NICEBOY C1 Autokamera NICEBOY C1

36,63 € s DPH 43,96 

TrueCam A4 TrueCam A4

65,76 € s DPH 78,92 

Niceboy Q5 Niceboy Q5

68,26 € s DPH 81,92 

TrueCam A5 Pro WiFi TrueCam A5 Pro WiFi

138,94 € s DPH 166,73 Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Páčia sa Vám obrázky a popis produktu?