Fagor Tlakový hrniec Fagor Rapid Express 4 l Tlakové hrnce Tlakový hrniec Fagor Rapid Express 4 l Tlakový hrniec Fagor Rapid Express 4 l 3 1 45

Tlakový hrniec

Tlakový hrniec Fagor Rapid Express 4 l

3/5 hviezdičiek 60% 1 recenzie

Predaj ukončený

Ilustračné fotografie

Predaj tovaru je ukončený

Podobné produkty

Skladová dostupnosť na predajniach


Tefal Clipso Minut Duo 5 l Tefal Clipso Minut Duo 5 l

99,99 € s DPH 119,99 S tlakovým hrncom RAPID XPRESS od renomovaného výrobcu Fagor dosiahnete dosiaľ nevídanú rýchlosť prípravy pokrmov. Tie pritom nestratia nič na chuti ani výživnosti - práve naopak! Tlakový hrniec uchová až o 50% viac živín, a tiež chuť a vôňa budú v uzavretej nádobe intenzívnejšie. Predovšetkým však ušetríte až o 70% viac času ako u tradičného varenia. Tento model je vhodný na všetky druhy ohrevu - elektriku, indukciu, keramiku aj plyn. Ponúkne vám 2 úrovne tlaku, z ktorých si budete môcť zvoliť podľa druhu pripravovaných potravín. Dno technológie FAGOR PLAKSTEEL sa stará o vynikajúci, rovnomerný rozvod tepla. Hrniec dokonca dokáže využiť zvyškové teplo, čím vám ďalej šetrí náklady na elektrinu.

Nerezový tlakový hrniec Fagor RAPID XPRESS vám poskytne objem 4 l pre zdravé, chutné a expresné varenie. Môžete sa spoľahnúť na kvalitu tohto španielskeho výrobku, a tiež na jeho úplnú bezpečnosť. Vertikálny odvod pary priamo do odsávača pár zamedzuje akékoľvek riziko popálenia. Pri uzatvorení sa hrniec automaticky zamkne, a poloha pracovného ventilu pre vypúšťanie pary a odobratie rukou uľahčuje údržbu. Poteší vás tiež samočistiaci ventil. V balení nájdete hrniec s objemom 4 l a zodpovedajúce tlakové veko.


Parametre

TECHNICKÉ DETAILY
Celková kapacita4 l

Hodnotenie zákazníkov (1)
napíšte ďalšie hodnotenie

  • Michael Bartoš 29.02.2016

    60% 3/5 hviezdičiek

Tefal Clipso Minut Duo 5 l Tefal Clipso Minut Duo 5 l

99,99 € s DPH 119,99 Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Páčia sa Vám obrázky a popis produktu?