Tipy na vianočné darčeky pre ženy

Darčeky má rád každý. Obzvlášť ženy. Tie majú skutočne rady darčeky od nepamäti. Rady sa nechajú rozmaznávať a vidieť šťastie a úsmev na ich tvári poteší každého. Vianoce sú preto perfektnou príležitosťou ako potešiť ženu darčekom. Nižšie sa dozviete tipy na vianočné darčeky pre ženy, nakoľko tipov na darčeky pre ženy nikdy nie je dosť.

Tip na vianočný darček pre ženy

Neobyčajným nápadom na darček pre ženu na Vianoce môže byť pohodlné útulné miesto, kde by si mohla poobede zdriemnuť, večer či po práci odpočinúť, pozrieť nový seriál alebo prečítať obľúbenú knihu. Všetky tieto kritériá spĺňa kreslo ušiak. Ide o dizajnové kreslo, ktoré podporuje zdravý relax, nakoľko podopiera potrebné časti tela, aby sa predišlo zdravotným ťažkostiam. Vynikne v obývačke aj v spálni a interiér izby vhodne doplní.

Kreslo ušiak ako skvelý darček pre ženu

Kreslo Ušiak

Luxusný darček pre ženu má podobu aj štýlových wearables. Dámske smart hodinky sú v mnohých variáciách a dizajnoch, ktoré vyzerajú naozaj skvele a hodia sa ku každému outfitu. Doprajte svojej polovičke smart watch s mnohými funkciami, ako napríklad osobný tréner. Pomocou wearables sa dajú ovládať aj domáce spotrebiče a inteligentná domácnosť vo všeobecnosti. Inteligentným hodinkám nechýbajú moderné aplikácie, štýlový dizajn, GPS, smart hodinky takisto vedia odmerať kvalitu spánku aj úroveň stresu a následne majú v ponuke dychové cvičenia na uvoľnenie sa.

Pomocníci do kuchyne

Každá žena strávi v kuchyni mnohokrát viac času, ako by niekedy chcela. Preto je dobré, aby sa tam cítila príjemne. Príprava chutných jedál by tak mala ísť ako po masle. Na to však potrebuje aj šikovných kuchynských pomocníkov. Vyberte vianočný darček pre ženu či mamu zo širokej ponuky kuchynských robotov, mixérov alebo špecialitiek do kuchyne v podobe pizza rúry. A čo tak voňavá kávička z nového kávovaru? Niet lepšieho začiatku dňa ako so šálkou voňavej kávy a kávovar môže byť ideálnym darčekom na Vianoce pre nejednu mamu. Ponuka je pestrá, stačí si len vybrať.

Kuchynský robot Bosch MUM58258

Ďalším skvelým darčekom na Vianoce pre ženuu je odšťavovač. Vďaka nemu telo získa z ovocia a zeleniny potrebné vitamíny, minerály i antioxidanty. Smoothie na raňajky? Žiaden problém. Smoothie mixér pripraví chutné smoothie za pár minút, čo podporí výkon a zvládanie stresu. Ak vaša manželka či priateľka rada cvičí, ovocné šťavy sú ideálnym zdrojom sacharidov, ktoré pomáhajú regenerovať svalstvo.

Dokonalé vlasy

Ženy chcú vyzerať skvele za každých okolností, a čo viac ich krásu väčšmi podčiarkne než koruna krásy - vlasy. Treba sa však o ne patrične starať. Práve k tomuto účelu môže slúžiť ako darček na Vianoce pre priateľku či sestru aj taký malý spotrebič ako je fén na vlasy. Vďaka sušiču vlasov budú vlasy žiarivejšie a ešte si aj uchovajú prirodzenú hydratáciu. Takisto budú chránené a už na pohľad lesklé a krásne. Na dosiahnutie dokonalého účesu však fén niekedy nestačí. Skvelým vianočným darčekom pre ženu preto môže byť žehlička na vlasy, ktorá skrotí nepoddajné kučery, či len dodá vlasom žiarivý lesk a žiadanú rovnú štruktúru. Naopak, ak by nejaká zatúžila po bohatých kučerách či lokniach, tento sen ľahko splní kulma na vlasy.

Žehlička na vlasy Remington S5890 Keratin Therapy

Možností na vianočné darčeky pre ženy je vskutku mnoho. Každá žena je jedinečná, a preto by mal byť originálny aj každý jeden darček.

 

 

Ďalšie nápady na darčeky na Vianoce

Nezabudnite vybrať ten správny darček na Vianoce pre rodičov alebo si nie ste istí, aký vianočný darček podarovať vašim ratolestiam? Alebo chcete spraviť radosť vianočným darčekom kamarátovi, či kolegovi? U nás určite nájdete presne to, čo potrebujete!

Líbí se vám tento článek?

Podobné články