NOVINKA: Doprava elektra aj nábytku do vybranej predajne ZADARMO

x
Siemens Siemens WI 14S441 Vstavaná práčka Siemens WI 14S441 697.6

Vstavaná práčka

Predaj ukončený

A+

Ilustračné fotografie

Predaj tovaru je ukončený

Podobné produkty

Skladová dostupnosť na predajniach


Kód výrobku: WI14S441EU
Part.No.: WI14S441EU

Plne vstavaná automatická pračka iQ 700 firmy Siemens vyperie vaše prádlo s dokonalou starostlivosťou a maximálnou tichosťou! Tento spotrebič energetickej triedy A+ pojme až 7 kg bielizne súčasne a je vybavený 3D-systémom vrchnej vody. Vďaka systému WaterPerfect automaticky detekuje množstvo a druh bielizne pomocou zabudovaných senzorov a poskytne jej práve tak šetrné zaobchádzanie, ako je potrebné. Týmto spôsobom je možné vyprať hospodárne aj malé množstvo bielizne.

 

Ovládanie uľahčuje jediný otočný volič pre všetky programy aj veľký, prehľadný displej. Je vybavený tlačidlami štart, predpierka, ochrana proti pokrčeniu, extra plákanie, teplota, regulácia počtu otáčok. Okrem toho umožňuje tiež nastaviť časovú predvoľbu, a to vrátane odloženia štartu až o 24 hodín.

Jednou z najpríjemnejších vlastností práčky Siemens iQ 700 je jej extrémne tichý chod ako pri praní, tak pri odstreďovaní, to všetko aj pri max. počte otáčok 1400 ot./min. Práčka je vybavená efektívnou protihlukovou izoláciou. Pretože vám časová predvoľba umožňuje nastaviť presný koniec prania, nič vám nebráni využiť výhodné tarify za nočný prúd.

Okrem štandardných programov táto práčka ponúka voľby pre džínsy/tmavú bielizeň, košele/blúzky, outdoorové oblečenie, powerWash 60', mix, vlna/ručné pranie či jemné materiály/hodváb. Ak sa ponáhľate, iste využijete špeciálneho super rýchleho, 15 min. pracieho programu. Dĺžka pracieho cyklu ale môže byť naopak predĺžená, čím sa znižuje spotreba energie. Trieda účinnosti prania A je zaručená vo všetkých prípadoch.

O komfort a bezpečnosť sa stará systém aquaStop, ktorý sa skladá zo špeciálnej, dvojplášťové prívodnej hadice, z bezpečnostného ventilu a plavákového spínača, umiestneného na vani. Ak je spotrebič vypnutý, alebo ak dôjde k vytekaniu vody z práčky, bezpečnostný ventil sa uzavrie a hadice sú bez tlaku. Ak je potrebný prísun vody, ventil sa automaticky otvorí. K bezpečnosti ďalej prispieva rozpoznanie peny, kontrola nevyváženosti, stabilizačná automatika a kovový zámok na dvierkach.

Príjemným bonusom je dokonalé osvetlenie vnútri bubna. 

 

VarioSoft buben

Povrch jedinečného bubnu varioSoft se skvěle postará o vaše jemné i silně znečištěné prádlo s maximální šetrností a skvělými výsledky.

WaterPerfect

Senzory řízený systém pro úsporu vody vždy zajistí správné množství vody pro každou náplň.

Super 15´

Tento rychlý program je ideální pro lehce špinavé oblečení. Za pouhých 15 minut prádlo vypere, odstředí a vymáchá.

iSensoric

O vaše prádlo bude skvěle postaráno díky senzory řízené technologie iSensoric. Spolu s inteligentním softwarem tento systém zjistí, vypočítá, řídí a kontroluje každý krok pracího procesu a tím skvěle pečují o každý kousek prádla.

Outdoor

Sportovní funkční oblečení si žádá speciální péči při praní. Se senzorově kontrolovaným programem Outdoor/impregnace praček Siemens bude vaše sportovní oblečení vypráno a ochráněno s maximální šetrností. Navíc můžete podle potřeby přidat impregnační prostředek.  Pomocí tohoto ošetřovacího "wash-in" prostředku, optimální teploty a speciálním pohybům bubnu program obnoví funkci vodoodpudivosti vašich textilií a jejich prodyšnost zůstane zachována. 

AquaStop

Systém aquaStop obsahuje dvoustěnnou přívodní hadici a pojistný ventil. V případě úniku vody dojde k okamžitému uzavření dodávky pojistným ventilem a pračka je tak chráněna před všemi druhy poškození vodou.

 


Parametre

DIZAJN
Dizajn skrinevstavaný
Systém vkladaniaPredné plnenie
FarbaBiela
Vstavaný displejÁno
Typ displejaLED
Uchytenie dveríĽavý
Objem bubna55 L
Dĺžka šnúry2,25 meter
Systém vyváženia náplneÁno
VÝKON
Kapacita bubna7 kg
Maximálne otáčky odstreďovania1400 ot/min
Trieda účinnosti praniaA
Trieda odstedivého sušeniaB
Odložený štartÁno
Úroveň hluku (pri točení)64 decibel
AquaStop funkciaÁno
Polovičný výkonÁno
Hlučnosť (pranie)46 decibel
PROGRAMY PRANIA
Prací program - alergieÁno
Prací program na čierne oblečenieÁno
Program prania - jemné / hodvábÁno
Prací program pre intenzívne/outdoor prádloÁno
Prací program zmiešaného prádlaÁno
Program predumývaniaÁno
Rýchly prací programÁno
ERGONÓMIA
Detský zámokNie
LED indikátor priebehu programuÁno
Indkácia zostávajúceho časuÁno
SILA
Energetická účinnosťA+
Spotreba energie pri praní0,6 kWh
Celková spotreba2000 watt
Vstupné striedavé napätie220-240
Frekvencia vstupného striedavého napätia50
Ročná spotreba energie pri praní220 kWh
Ročná spotreba vody pri praní11000 L
PARAMETRE
FunkcieAqua stop, odložený štart
HMOTNOSŤ A ROZMERY
Šírka600 mm
Hĺbka570 mm
Výška818 mm
Hmotnosť80 kg
Hmotnosť vrátane balenia81 kg

Ďalšia


Hodnotenie zákazníkov

Napísať recenziu
Položiť novú otázku