Siemens Siemens Gigaset DA510  Siemens Gigaset DA510 23

Siemens Gigaset DA510

Tovar na e-shopu je momentálne vypredaný

10 melódií 4 úrovne hlasitosti

Ilustračné fotografie

Tovar na e-shopu je momentálne vypredaný

Podobné produkty

Skladová dostupnosť na predajniach


Kód výrobku: VOIP0099
Part.No.: GIGASET-DA510-BLAC

Moderná pevná linka

Hľadáte kvalitný telefón, ktorý by zároveň ozdobil vašu obývaciu izba či kanceláriu? Potom už hľadať nemusíte, pretože cieľ vášho pátrania sa volá Gigaset DA510. Elektronický zámok kláves zabráni nepovolenému vytáčaniu. Ak chcete, aby vám dieťa mohlo zavolať, keď je telefón zamknutý, naprogramujte telefónne číslo a alarm spustený po stlačení akejkoľvek klávesy mu umožní vás na ňom kontaktovať. Vždy sa dajú vytočiť dve vopred naprogramované čísla tiesňového volania, 110 a 112, a jedno číslo vašej voľby s výnimkou, kedy je aktivovaný alarm spustený po stlačení akejkoľvek klávesy. Nechcete dovoliť volania na určité čísla? Blokovanie čísel vám umožní zablokovať určité čísla, napríklad tie s vysokým tarifom.

Ovládateľnosť a multifunkčnosť

Gigaset DA510 je kompatibilný ako s PABX, tak PSTN. To vám umožňuje priame spojenie s verejnou sieťou či pripojenie modelu Gigaset DA510 k internej sieti telefónov doma či v kancelárii. Všetci by sme radi mali viac miesta, a tak môžete Gigaset DA510 pripevniť na stenu, ak si to budete priať, a získať tak cenný priestor na pracovnom stole. Okrem kompatibility s naslúchadlami vám Gigaset DA510 tiež umožní pridržať hovor stlačením klávesu stlmiť. Váš kontakt potom počuje melódiu, kým sa k nemu nevrátite. Chcete upraviť metódu vytáčania či dobu flash? Aj to je možné. Potrebujete zavolať osobe, ktorej číslo ste vytočili naposledy? Jednoducho využite funkciu opätovného vytáčania posledného čísla a znovu sa s ňou skontaktujte.

Viacero nastavení

Gigaset DA510 vám dá na výber 10 melódií a 4 úrovne hlasitosti (plus vypnutie zvonenia), a tak si určite vyberiete kombináciu, ktorá sa vám bude páčiť. Funkcia vizuálneho oznamovania hovoru zabezpečí, aby ste nezmeškali hovory, aj keď máte vypnuté zvonenie. Ak potrebujete spoľahlivý šnúrový stolný telefón, ktorý vám umožní rýchle spojenie, potom je Gigaset DA510 s priamymi klávesami pre vás ten pravý. 


Parametre

VÝKON
ModelAnalog telephone
Integrovaný telefónny záznamníkNie
Typ vyzváňaniaMonofónne
DIZAJN
Spôsob montážeStôl / stena
FarbaČierna
Telefón pre staršíchNie
Veľké tlačidláÁno
SPRÁVA HOVOROV
ID volajúcehoNie
Priame volanieY
Blokovanie hovorovÁno
VLASTNOSTI TELEFÓNU
Hlasitý odposluchÁno
Umiestnenie telefónneho číselníkuZákladňa
Počet melódií10
VytáčanieTón
Možnosť stiahnutie zvoneniaNie
PAMÄŤ
Kapacita telefónneho adresára20 položky
OBRAZOVKA
Vstavaný displejNie
MOŽNOSTI PRIPOJENIA
Plug and PlayÁno
Bezdrôtové pripojenieNie
OBSAH BALENIA
Počet slúchadiel v cene1

Hodnotenie zákazníkov 
Napište prvé hodnotenie


Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Páčia sa Vám obrázky a popis produktu?