Galaxy A8 vás dokonale odfotí

Galaxy note 8

Predpredaj končí za:

Dni
Hodiny
:
 
Minúty
:
 
Sekundy

 

 

 

 

 

 

499,00 €

Predobjednať

Pozrite sa s Galaxy A8 na svet novým pohľadom

Infinity displej, vďaka ktorému objavíte nové rozmery práce s telefónom. Duálny predný fotoaparát, s ktorým zachytíte neopakovateľné okamihy. Spoľahlivé technológie zabezpečenia telefónu a súborov v ňom uložených. To je Galaxy A8 od spoločnosti Samsung.


Neobmedzený obraz Infinity displeja

Objavte na obrazovke Galaxy A8 oveľa viac detailov vďaka jedinečnému Infinity displeju. Rozprestiera sa od jedného okraja telefónu k druhému a poskytuje vám tak ničím nerušené sledovanie. A vôbec nezáleží na tom, či sledujete video alebo si čítate zaujímavý článok. Vďaka uhlopriečke 5,6 palca a Full HD+ rozlíšeniu 2 220 × 1 080 pixelov si vo vysokej kvalite vychutnáte ľubovoľný obsah.


Samsung Galaxy A8 dokáže dvakrát lepšie selfie

Usmejte sa. S duálnym predným fotoaparátom Galaxy A8 totiž získate dokonale vyzerajúce selfie pri každom stlačení spúšte. Kombinácia 16 Mpx a 8 Mpx senzoru zaobstará vždy skvele vyzerajúce zábery. Tie navyše môžete ozvláštniť funkciou Live Focus pre jednoduchú úpravu zaostrenia aj po odfotení. Alebo využite bohatú ponuku stickerov či rôzne efekty a režimy pre všetky príležitosti.


Galaxy A8 aj pre nočných fotografov

Galaxy A8 sa vďaka duálnemu prednému fotoaparátu pýši perfektnou pripravenosťou pre výnimočné autoportréty, svojou fotografickou výbavou vás však uchváti aj pri otočení. Jeho zadný 16 Mpx fotoaparát je totiž vďaka objektívu so svetelnosťou f/1,7 a väčšiemu 1/2,8" snímaču s 1,12 µm pixelmi zárukou ostrých a výborne vyzerajúcich snímok bez ohľadu na okolité svetelné podmienky. A nádherné fotografie nielen z nočných hodín môžete doplniť videom vo Full HD rozlíšení.


Adaptívne Wi-Fi ovládanie

Adaptívne Wi-Fi ovládanie Galaxy A8 a A8+ automaticky šetrí mobilné dáta a predlžuje výdrž batérie. Telefón si pamätá, kde ste sa už k Wi-Fi pripájali. Pokiaľ ste v dosahu známej siete, automaticky zapne Wi-Fi a pripojí sa. Hneď ako sa dostanete mimo dosahu, automaticky Wi-Fi vypne. Tím predlžuje výdrž batérie. Pripojenie a rýchlosť Wi-Fi sa môžu líšiť v závislosti na prostredí použitia.

V dosahu Wi-Fi

Mimo dosahu Wi-Fi


Samsung Galaxy A8 hravo zvláda náročné podmienky

Práca v prašnom prostredí? Žiadny problém. Romantické fotografovanie za jarného dažďa? Vôbec nevadí. Certifikácia IP68 je pri mobilnom telefóne Samsung Galaxy A8 samozrejmosťou. Pretože ho voda ani prach len tak neohrozí, môže vás smelo sprevádzať napríklad aj na náročný výlet alebo na divoký večierok. Jeho odolnosť naviac dopĺňa vysoká výdrž batérie s kapacitou 3 000 mAh.


Trezor pre vaše dáta

Vo svojom telefóne už môžete bez akýchkoľvek obáv prechovávať aj dôležité dáta. Na jeho odomknutie možno vedľa tradičných spôsobov využiť tiež technológiu rozpoznania tváre alebo odomknutie odtlačkom prsta a vaše cenné súbory ochráni špeciálna Zabezpečená zložka. Tá zašifruje obsah vo vymedzenej časti interného úložiska a povolí k nemu prístup len vám.


Samsung Galaxy A8 zvyšuje rýchlosť a zväčšuje kapacitu

Upravujte zhotovené fotografie, do toho pracujte na dôležitých dokumentoch, ale pokojne majte aj spustenú náročnú hru. Samozrejme naraz, Galaxy A8 len tak nespomalí. Osemjadrový procesor Exynos 7885 mu spolu so 4 GB RAM poskytujú dostatočný výkon na zvládnutie mnohých aplikácií súčasne. A s možnosťou vloženia microSD karty s veľkosťou až 256 GB sa nemusíte báť, že by ste aj po zaplnení 32 GB vnútornej pamäte nemali miesto na svoje súbory.


Sieť predajní OKAY

Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky