Philips PHILIPS GC430 / 05 POUŽITÝ, NEOPOTREBOVANÝ TOVAR  PHILIPS GC430 / 05 POUŽITÝ, NEOPOTREBOVANÝ TOVAR 87.9

PHILIPS GC430 / 05 POUŽITÝ, NEOPOTREBOVANÝ TOVAR

Predaj ukončený

Použitý, neopotrebovaný tovar

Ilustračné fotografie

Predaj tovaru je ukončený

Podobné produkty

Skladová dostupnosť na predajniach

Zánovný tovar

- Tovar v 100% technickom a funkčnom stave s plnou zárukou. Na výrobku môžu byť mierne kozmetické vady, ktoré nemajú vplyv na jeho užívanie. Nemusí byť v originálnom obale.


Dôvod zaradenia do bazárového tovaru – výrobok bol použitý.

Nemáte radi záhyby na vašom oblečení a chcete mať v domácnosti praktického pomocníka, ktorý vám ich pomôže rýchlo odstrániť? S ručným naparovacím prístrojom PHILIPS GC430/05 odstránite záhyby jednoduchým dotykom ruky. Jednoduchým stlačením jedného tlačidla sa počas krátkej doby naparovačka nahreje a môžete začať odstraňovať nechcené záhyby. Žehlenie nikdy nebolo jednoduchšie!

Tryskami naparovačky PHILIPS GC430/05 prúdi silný trvalý výstup pary, ktorý vám umožní odstrániť záhyby len niekoľkými ťahmi. Pre úplnú kontrolu a efektívnosť sa para uvoľní len v prípade stlačenia spúšte pary. Môžete tak sami ovplyvňovať efektivitu využitia vody. U naparovačky máte možnosť z voľby 3 úrovní pary. Jednou z úrovní je režim ECO, ktorý šetrí energiu bez toho, aby to negatívne ovplyvnil výsledok. 

PHILIPS GC430/05 je vybavená veľkou nádržkou na vodu s objemom 600 ml. Môžete tak vytvoriť dostatok pary pre naparovanie po dobu až 30 minút. Naparovačku možno bezpečne používať na všetky tkaniny, napríklad aj na hodváb. Pre čo najdlhšiu životnosť prístroja je vybavená funkciou automatického čistenia. Táto funkcia vyplachuje naparovačku a odstraňuje čiastočky a zvyšky vodného kameňa. Pre čo najväčšiu bezpečnosť pri používaní sa naparovačka automaticky prepne do pohotovostného režimu, ak sa nepoužíva dlhšie ako 8 minút.


Parametre

VLASTNOSTI
Kapacita vodného zásobníka0,6 L
Doba vyhriatia0,67 min
Farbaorgován
Dĺžka šnúry1,8 meter
Automatické vypnutieÁno
SILA
Vstupné striedavé napätie220 volt
TECHNICKÉ DETAILY
Príkon1400 watt
Vertikálne naparovanieY
Automatické odstraňovanie vodného kameňaY
HMOTNOSŤ A ROZMERY
Šírka38,2 centimeter
Hĺbka19,8 centimeter
Výška11,1 centimeter
Hmotnosť1,59 kg

Hodnotenie zákazníkov 
Napište prvé hodnotenie


Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Páčia sa Vám obrázky a popis produktu?