ZW TRUECAMA5 POUŽITÝ, NEOPOTREBOVANÝ TOVAR

ZW TRUECAMA5 POUŽITÝ, NEOPOTREBOVANÝ TOVAR

ZW TRUECAMA5 POUŽITÝ, NEOPOTREBOVANÝ TOVAR

Kód výrobku: CAMA5_ZT08

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Kamery do auta

Najpredávanejšie Kamery do auta

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom
Dôvod zaradenia do bazárového tovaru – výrobok bol použitý.
 
Kamera do auta TrueCam A5 je stvorená pre tých, ktorí sa chcú za rozumnú cenu poistiť proti prípadným komplikáciám, ktoré môžu stretnúť každého vodiča. Túto kameru ale využijete nielen ako svedka dopravných nehôd. Využitie je možné aj vo forme učenia a zdokonaľovania začínajúcich vodičov, ktorí po zhliadnutí môžu odstrániť chyby, ktorých sa pri svojich prvých jazdách dopustili.

TrueCam A5 je vybavená GPS modulom. Okrem snímania polohy tiež meria a nahráva rýchlosť jazdy. Máte možnosť si zvoliť, či chcete rýchlosť zobrazovať napevno v zázname, čo môžu využiť najmä tí, ktorí zamestnávajú vodičov. Nasnímané údaje si potom môžete pomocou aplikácie prehrať na Google Maps.

Rovnako vám môže táto kamera poskytnúť veľa zábavy a pripomenutie starých spomienok. Najmä ak idete na dovolenku alebo niekam na výlet a chcete si uchovať drahocennú pamiatku. Navyše si s videokamerou TrueCam A5 môžete natočiť zaujímavé zážitky priamo za jazdy bez toho, aby ste museli zastavovať alebo zložito hľadať, kam ste kameru odložili.

Výstup videa je vyhotovený vo FULL HD rozlíšení 1080p, čo zaisťuje kvalitný záznam a spĺňa nároky moderného užívateľa. Vďaka tomu teda nielen ľahko identifikujete auto prípadného cestného piráta, ale zároveň si môžete natáčať kvalitné videá s vysokým rozlíšením len pre svoju zábavu.

TrueCam A5 ponúka veľkú výhodu v tom, že môže natáčať nepretržite. V prípade zaplnenia pamäti začne palubná kamera premazávať najstarší nahratý záznam, takže nikdy neprídete o tie najaktuálnejšie zábery.

G senzor, čiže snímač preťaženia, je zariadenie, ktoré vo forme grafu zaznamenáva smer jazdy v troch priestorových osiach a v prípade, že do vášho vozidla niekto narazí, presne zachytí, odkiaľ náraz prišiel.

V prípade, že si chcete uchovať práve natočený záber, stačí stlačiť tlačidlo zámku a ten sa uloží do zvláštnej pamäti, čím pri cyklickom natáčaní zabránite jeho prepísaniu inou nahrávkou. Tlačidlo možno stlačiť kedykoľvek, aj počas natáčania, takže sa vyhnete zdĺhavému hľadaniu videa v galérii.

Kamera TrueCam A5 nemusí fungovať len ako čierna skrinka alebo pre dokumentáciu cesty profesionálnych vodičov. Vďaka kvalitnému rozlíšeniu 5 megapixelov nájde využitie aj pri zábave, či už fotíte scenériu ubiehajúcu pred vaším autom, alebo si chcete odfotiť zaujímavé objekty a situácie, na ktoré po ceste narazíte.

 

Novinkou v kamere TrueCam je špeciálna funkcia Detekcia rýchlostných radarov. Vďaka nej budete vždy včas vedieť, kde si dať obzvlášť pozor počas jazdy. Kamera disponuje databázouviac ako 33000 zón v 36 štátoch Európy, kde sa vyskytujú stacionárne rýchlostné radary alebo kamery zaznamenávajúce jazdu na červenú. Navyše je zoznam stále aktualizovaný a aktualizácieposkytované úplne zadarmo. Pred pokutou vás môže ochrániť hlasové varovanie napríklad pri prekročení rýchlosti v niektorej zo zaznamenaných zón. Príjemným spestrením je nová verzia vtipných hlášok, nahovorených obľúbeným hercom Karlom Zimom.

 

Balenie obsahuje:

  • kameru TrueCam A5
  • 3M držiak pre permanentné umiestnenie
  • odnímateľný (prísavný) držiak
  • autonabíjačku
  • HDMI kábel – pre pripojenie s TV
  • USB kábel - pre pripojenie s PC
     
ZW TRUECAMA5 POUŽITÝ, NEOPOTREBOVANÝ TOVAR
ZW TRUECAMA5 POUŽITÝ, NEOPOTREBOVANÝ TOVAR
ZW TRUECAMA5 POUŽITÝ, NEOPOTREBOVANÝ TOVAR
ZW TRUECAMA5 POUŽITÝ, NEOPOTREBOVANÝ TOVAR
ZW TRUECAMA5 POUŽITÝ, NEOPOTREBOVANÝ TOVAR
ZW TRUECAMA5 POUŽITÝ, NEOPOTREBOVANÝ TOVAR