Zelmer 37Z010

Zelmer 37Z010

Zelmer 37Z010

Kód výrobku: 37Z010

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
ELEKTRO

Najpredávanejšie ELEKTRO

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Zdravé varenie

Varenie v pare je spôsob prípravy jedla, pri ktorom si potraviny zachovávajú vitamíny, minerály a dôležité antioxidanty. Napríklad brokolica má až o 60% viac vitamínu C ako pri klasickom varení vo vode. A mnohé z vás zaiste prekvapí, že takto pripravené jedlo je plné úžasnej chuti a vône. Veľkou výhodou varenia v parných hrncoch je, že môžete naraz variť rôzne druhy potravín. Tie si ponechajú svoju prirodzenú vôňu, ktoré sa vďaka oddelenému priestoru nemiešajú. Konečné servírovanie a stolovanie vás bude skutočne baviť. Potraviny pripravené v pare totiž žiaria farbami.

5 programov

Parný hrniec Zelmer 37Z010 vám umožní uvariť všetky druhy mäsa, ryžu alebo zeleninu. Je vybavený 5 automatickými programami pre varenie a vďaka temperovacej funkcii sa nemusíte báť, že vaše jedlo po dovarení vychladne. K dispozícii máte 3 poschodia a špeciálny priestor pre pridanie byliniek Aroma center. Hrniec bol navrhnutý tak, aby ste mohli aj počas varenia bezpečne dolievať vodu. Vďaka ukazovateľu hladiny vody budete vždy vedieť, kedy vodu doplniť. K dispozícii máte LCD displej s časovačom. Súčasťou hrnca je špeciálna nádoba na ryžu a polievku, integrovaný držiak na vajcia a odkvapkávacia miska.

Pre bezpečné varenie je parný hrniec vybavený dvojstupňovým zámkom proti prehriatiu a dvojstupňovým zámkom proti aktivácii prázdneho spotrebiča.

Zelmer 37Z010
Zelmer 37Z010