Žehlička Braun SI7149WB, 2900W

Žehlička Braun SI7149WB, 2900W

Žehlička Braun SI7149WB, 2900W

Príkon 2900 W, Systém proti kvapkaniu , Materiál žehliacej plochy EloxalPlus soleplate

  • Napařovací žehlička s výkonem 2 900 W pro dokonale vyžehlené prádlo
  • 3D FreeGlide povrch s jedinečným zahnutím si dokáže poradit s každou překážkou
  • Využijte páru naplno, a to až s 220 g/min, pomocí niž vyzrajete i na nejodolnější záhyby
  • Snadno naplnitelná nádržka na vodu o objemu 300 ml poskytne ještě větší komfort
  • Trvalý výstup páry až 50 g/min si zase dobře poradí s méně zmačkaným oblečením
  • Nechtěnému odkapávání zabrání systém AntiDrip
  • Funkce samočištění zajistí dlouhotrvající parní výkon
  • Délka přívodního kabelu:2,5 m

Kód výrobku: SI7149WB

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Naparovacie žehličky

Najpredávanejšie Naparovacie žehličky

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Unikátna rada TexStyle 7 Pro ponúka teraz ešte výkonnejšie naparovacie žehličky značky Braun. So svetovo prvou nahor zahnutou žehliacou plochou 3D FreeGlide na žehlenie všetkými smermi a extra kĺzavou žehliacou plochou EloxalPlus s presnou špičkou jednoducho vyžehlíte i nepoddajné záhyby. Vysoký príkon na rýchle nahriatie žehličky, silný parný ráz a objemná nádržka na vodu umožní rýchlejšie vyžehlenie ako kedykoľvek predtým. Vyskúšajte ideálnu kombináciu výkonu a pary pre skvelé výsledky.

Svetovo prvá žehliaca plocha 3D FreeGlide

Najklznejšia plocha EloxalPlus

Presná špička

Pokročilá technológia naparovania - TexStyle 7

Jednoduché odvápnenie

Automatické vypnutie

Svetovo prvá žehliaca plocha 3D FreeGlide

Svetovo prvá žehliaca unikátna plocha 3D FreeGlide s nahor zahnutými okrajmi a skosenými hranami umožňuje efektívny pohyb žehličky vo všetkých smeroch a bez pokrčenia už vyžehlenej bielizne. Jej tvar je inšpirovaný snowbordom a zabezpečuje jednoduchý pohyb po látke všetkými smermi, 360 °, (vpred i nazad) pre jednoduché a efektívne žehlenie. Žehlička sa dostane i do menej prístupných miest, ako sú záševky, zipsy, gombíky, volániky, záhyby. Žehlenie teraz bude ešte oveľa jednoduchšie a rýchlejšie.

Výnimočná kĺzava žehliaca plocha EloxalPlus

Najlepšia žehliaca plocha značky Braun s výnimočnou kĺzavosťou je 2x tvrdšia než nehrdzavejúca oceľ. Vďaka tomu je odolná proti poškrabaniu a poskytuje dlhodobú životnosť a šetrnú starostlivosť o bielizeň. Užite si najvyššiu úroveň odolnosti a vynikajúcej kĺzavosti, ktoré vám pomôžu bielizeň vyžehliť rýchlejšie ako kedykoľvek predtým.

Pokročilá technológia naparovania

Parný výkon TexStyle 7 Pro ponúka vysoké množstvo pary (0-50 g/min) na perfektné vyžehlenie bielizne. Žehlička má aj funkciu Turbo, ktorá zvýši množstvo konštantnej pary počas žehlenia. Para tak preniká do tkaniny rýchlejšie a do väčšej hĺbky. Parný ráz 220 g/min vám potom jednoduchým stlačením tlačidla pomôže vyžehliť nepoddajné alebo výrazne pokrčené miesta. Žehlička Braun má navyše parné otvory rozmiestnené po celej žehliacej ploche a rovnomerný parný výstup tak urýchľuje celý proces žehlenia. Žehličku môžete navyše použiť aj na vertikálne naparovanie.

Vynikajúci výkon, rýchle nahriatie

Kombinácia silného parného výstupu a vysokého príkonu výborne poslúži pri jednoduchom a rýchlom žehlení veľmi pokrčenej bielizne. Naviac sa, vďaka vysokému príkonu, žehlička rýchlo nahreje a behom chvíle je pripravená k žehleniu.

Presná špička pre precízne žehlenie

Trojuholníková špička žehličky s parným výstupom vám uľahčí žehlenie i tých najviac nepoddajných záhybov v miestach, ktoré sa veľmi ťažko, ako sú napríklad golier, švy.

Veľká nádržka a jednoduché doplnenie vody

Užite si jednoduchšie a pohodlnejšie žehlenie vďaka objemnej nádržke na vodu, vďaka ktorej nie je potrebné časté dopĺňanie vody a odbiehanie od žehliacej dosky. Žehličky majú väčší otvor nádržky na vodu. Vďaka tomu je doplňovanie vody rýchlejšie a pohodlnejšie. Nový je taktiež ergonomický tvar veka, ktoré sa teraz ľahšie otvára a zatvára.

Starostlivosť na dlhodobú životnosť žehličiek

Všetky žehličky Braun sú vhodné na vodu z vodovodného kohútika. Aby mali žehličky čo najdlhšiu životnosť, je dôležitá starostlivosť a žehličku pravidelným odvápňovaním. Postup je veľmi jednoduchý a ako na to, nájdete krom za krokom v priloženom manuáli.

Automatické vypnutie pre bezpečnosť domácnosti

Funkcia automatického vypnutia vypne naparovaciu žehličku po 8 minútach vo zvislej polohe alebo po 30 sekundách vo vodorovnej polohe. Táto funkcia zaisťuje bezpečnosť a súčasne šetrí energiu. Či už si urobíte prestávku alebo potrebujete rýchlo odísť, už sa nemusíte obávať zabudnutej horúcej žehličky doma.

Bez mokrých škvŕn na bielizni

Už žiadne mokré škvrny od vody a kvapkanie počas žehlenia, a to ani ak žehlíte pri nízkych teplotách. Vďaka špeciálnej funkcie AntiDrip už nemusíte strácať čas, aby ste vysušovali mokré škvrny na bielizni.

Žehlička Braun SI7149WB, 2900W
Žehlička Braun SI7149WB, 2900W
Žehlička Braun SI7149WB, 2900W
Žehlička Braun SI7149WB, 2900W
Žehlička Braun SI7149WB, 2900W