Žehlička Bosch TDI903231H, 3200W

Žehlička Bosch TDI903231H, 3200W

Žehlička Bosch TDI903231H, 3200W

Parný generátor BOSCH TDI903231H ti poskytne prvotriedne výsledky v žehlenie = oblečenie bude dokonale rovné, bez najmenšieho záhybu. Maximálny príkon tohto pomocníka je 3200 W,takže bude stačiť naozaj len chvíľka a môžeš začať s žehlením. Aby ťa pri tejto domácej práci nič neobmedzovalo a tie sa nemusela prispôsobovať prístrojmi, disponuje parný generátor 2,5 metrovou prívodnou šnúrou.Veľkou výhodou je tlačidlo eco button. To sa postará o energeticky úpornejšia nastavenie pary, takže ušetríš až 25% energie a 35% vody.

Neváhaj a staraj o svoje oblečenie tak, ako si zaslúži!

Kód výrobku: TDI903231H_ZT11

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Žehličky ZLACNENÉ

Najpredávanejšie Žehličky ZLACNENÉ

1
2

Dôvod zaradenia do bazárového tovaru – výrobok má použité, prasknutá rukoväť. 

Parný generátor BOSCH TDI903231H

Parný generátor BOSCH TDI903231H vám poskytne prvotriedne výsledky pri žehlení – oblečenie bude dokonale rovné, bez najmenšieho záhybu. Maximálny príkon tohto pomocníka je 3200 W, takže bude stačiť naozaj len chvíľka a môžete začať so žehlením. Aby vás pri tejto domácej práci nič neobmedzovalo a vy ste sa nemuseli prispôsobovať prístroju, disponuje parný generátor 2,5 metrovou prívodnou šnúrou. Odteraz už nebudete musieť hľadať po celom dome predlžovačky či sťahovať nábytok. Veľkou výhodou je tlačidlo eco button. To sa postará o energeticky úpornejšie nastavenie pary, takže ušetríte až 25 % energie a 35 % vody. 

   Profesionálne používanie pary

Premýšľate nad tým, ako si uľahčiť a urýchliť žehlenie bielizne? Firma BOSCH túto dilemu vyriešila za vás. Vybavila naparovaciu žehličku inovatívnym systémom AdvancedStream s optimálnym a výkonným výstupom pary. Ten s pomocou prepracovaného systému a usporiadania parných kanálikov, výstupných otvorov a vodiacich prvkov zaisťuje cielenú distribúciu pary, ktorá vnikne oveľa hlbšie do tkaniny a tým uhladí aj tie najväčšie záhyby.

   Výkonný motor

Turbo parný generátor so systémom MotorSteam 200/65 disponuje vysoko výkonným motorom, ktorý zaisťuje rýchle zahriatiežehliacej plochy a neustále hlboké prenikanie pary do tkaniny, čím sú zaistené tie najlepšie výsledky. Pre zaistenie pary má motorové čerpadlo za úlohu dodávať do komory vodu v rekordnom čase a zastaviť sa len v prípade, že to budete chcieť vy.

 Bezpečnosť na prvom mieste

Parný generátor BOSCH disponuje funkciami SenzorSteam a ActiveControl Advance, ktoré zaisťujú maximálnu bezpečnosť, ale zároveň aj vysoký výkon a veľké množstvo pary. Ide o to, že akonáhle žehličku odložíte, dôjde k jej vypnutiu. Keď ju zase zdvihnete, automaticky sa zapne ohrev spolu s parou na plný výkon, čo je zabezpečené vďaka výkonnému motoru. Veľkou výhodou je to, že vďaka týmto funkciám ušetríte množstvo energie.

   Už žiadne mokré škvrny

Iste poznáte tú situáciu, kedy sa ponáhľate a na poslednú chvíľu si potrebujete ešte niečo vyžehliť. V tento moment sú možné len dva konce. Prvý je šťastný, kedy všetko dobre dopadne a vy môžete utekať a už sa ďalej nezdržiavať. Zákon schválnosti sa však väčšinou postará o ten horší koniec. V priebehu žehlenia sa vám na oblečení objaví nevzhľadná mokrá škvrna a vy sa musíte na poslednú chvíľu prezliecť a znova upraviť. Odteraz sa ale vždy dočkáte iba šťastného konca. Žehlička Boschdisponuje funkciou DripStop, ktorá pomocou zabudovanej kontrolky sníma teplotuvody a zabraňuje vzniku vodných škvŕn na látke.

   Predĺženie životnosti 

Funkcia 4AntiCalc sa postará o to, že budete môcť žehliť aj viackrát za deň v priebehu niekoľkých rokov. Firma Bosch vybavila naparovaciu žehličku ochranou, ktorá nikdy nesklameSelfclean, Calc'nClean a zabudovaný systém AntiCalc,teda špeciálne riešenie pre odstraňovanie vodného kameňa. Títo traja hrdinovia majú za úlohu zabraňovať tvorbe vodného kameňavo vnútri žehličky a tým spoľahlivo predĺžiť životnosťa účinnosť spotrebiča.

 Jednoduché ovládanie

Funkcia Steam on Demand vám umožní používať paru kedykoľvek budete chcieť. Stačí stlačiť tlačidlo, ktoré sa nachádza na rukoväti, a podľa toho, ako dlho ho budete držať, bude para produkovaná. Celý mechanizmus je veľmi jednoduchý a užívateľsky príjemný. V prípade, že si nebudete priať žehliť s parou vôbec, jednoducho sa tlačidla ani nedotknete.

 

 

Žehlička Bosch TDI903231H, 3200W
Žehlička Bosch TDI903231H, 3200W
Žehlička Bosch TDI903231H, 3200W
Žehlička Bosch TDI903231H, 3200W
Žehlička Bosch TDI903231H, 3200W
Žehlička Bosch TDI903231H, 3200W
Žehlička Bosch TDI903231H, 3200W
Žehlička Bosch TDI903231H, 3200W
Žehlička Bosch TDI903231H, 3200W