Príďte na najbližšiu predajňu - VYBRAŤ

Žehliaca kefa Rowenta Instant Straight CF5712F0, ionizácia

Tovar je vypredaný

Žehliaca kefa Rowenta Instant Straight CF5712F0, ionizácia

Model roku 2017

Kód výrobku: CF5712F0
Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
ELEKTRO

Rowenta CF5712 predstavuje novinku v úprave vlasov. Tento vyhladzovací hrebeň dokáže ľahko narovnať vlasy ako s pomocou klasickej žehličky.  Kefovanie vlasov je pre každú ženu veľmi prirodzené a automatické. Prečo by teda zároveň nemohla kefa vlasy vyrovnávať?

Keramické štetiny

Rowenta CF5712 je ideálna pre každodenné použitieŠtetiny sú keramické a vyhrievané, čím dochádza k prirodzenému vyrovnávaniu vlasov s  minimom ničenia

Iontový generátor

Kefa má iónový generátor, ktorý zaisťuje hladký a lesklý účes dosiahnutý s  minimom námahyIóny sa postarajú o vlasy bez elektrizovania, čo je častý problém pri kefovaní aj narovnávaní dlhých vlasov.

 

 

Teplota 210° C pre optimálne vyrovnáavnie

Vyhladzujúca kefa Rowenta má digitálny displej a pracuje pri optimálnej teplote 210 °C, ktorá sa bežne používa pri moderných žehličkách na vlasy pre rýchle a efektívne narovnanie.

 

Automatické vypnutie

V neposlednom rade treba spomenúť kompaktný dizajn Rowenty CF5712 s  ergonomickým držadlom a komfortným otočným káblom o 360°O bezpečnosť sa postará funkcia automatického vypnutia, takže ak ste zabúdaví, nemáte sa čoho báť.