Zanussi ZWY 61025WI OBAL POŠKODENÝ

Zanussi ZWY 61025WI OBAL POŠKODENÝ

Zanussi ZWY 61025WI OBAL POŠKODENÝ

Kód výrobku: ZWY61025WI_ZT02

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Zlacnené práčky

Dôvod zaradenia do bazárového tovaru – výrobok má poškodený obal.

 

Vrchom plnená práčka Zanussi ZWY61025WI sa vďaka svojej šírke 40 cm skvele hodí do menšej kúpeľne. Voľne stojaci spotrebič v bielej farbe zvládne vyprať až 6 kg oblečenia na jeden prací cyklus. Radí sa do energetickej triedy A++, takže šetrí nielen vaše financie, ale aj životné prostredie. Na výber máte 8 programov, z ktorých si vždy vyberiete ten pravý pre aktuálny typ prádla a intenzitu znečistenia. Intuitívne ovládanie, LCD displej a inteligentné kontrolky vám pomôžu s nastavením práčky.

 

Svieža a čistá bielizeň

Práčka Zanussi ZWY61025WIdisponuje množstevnou automatikou Fuzzy Logic, ktorá podľa zvoleného programu a množstva bielizne prispôsobí potrebné množstvo vody, energiu aj dĺžku trvania pracieho cyklu. Vďaka tomu budete mať zaistenú maximálnu efektívnosť prania pri nízkych nákladoch. Technológia PowerJet udržuje čistý dávkovač pracieho prostriedku pomocou vysokotlakových vodných trysiek, takže vám nehrozia žiadne usadeniny a zbytky prášku či aviváže. Čistotu a vôňu vypranej bielizne aj vnútorných častí práčky zaručujesystém AirFlow, ktorý bráni vzniku plesní a zaisťuje vždy sviežo voňajúci bubon. 

 

Inteligentné funkcie

Určite oceníte aj funkciu rýchleho prania, ktorá skráti dĺžku vášho pracieho programu až o 50%, čo prijde vhod obzvlášť vtedy, keď potrebujete rýchlo preprať pár obľúbených kúskov oblečenia, alebo vás pred dovolenkou či víkendom tlačí čas. Práčka vám taktiež umožňuje odložiť zahájenie pracieho programu o 3-20 hodin neskôr, takže na vás vypraná bielizeň môže čakať hneď po prebudení alebo po návrate z práce. Samozrejmosťou je detský zámok, ktorý bráni nechcenému preprogramovaniu. 

 

Pracie programy:

  • Mini
  • Bavlna
  • Bavlna Eco
  • Syntetika
  • Jemné
  • Vlna plus
  • Osvieženie
  • Mix

 

Zanussi ZWY 61025WI OBAL POŠKODENÝ