Zanussi ZRG15807WA

Zanussi ZRG15807WA

Zanussi ZRG15807WA

Kód výrobku: ZRG15807WA

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Chladničky

Najpredávanejšie Chladničky

1
Skladom
2
3
Skladom

ZANUSSI ZRG15807WAje cenovo dostupnou chladničkou so zabudovaným mraziacim oddielom, ako stvorená pre tých čo sú obmedzení priestorom a nepotrebujú veľa úložnej časti pre mrazenie. Celkový objem 136 litrov z toho 18 litrov pripadá na mrazničku.

Úspora na účtoch za energiu? Jednoduché

Hlavnou dominantou tohto typu je energetická trieda A++.Police a zásuvky v tejto chladničke sú vyberateľné, takže čistenie je možné vykonávať rýchlejšie, dôkladnejšie a ľahšie. Výnimočnosťou tejto chladničky je hladina hluku 38dB, ktorá radí tento typ medzi jedny z najtichších chladničiek. Celkový úžitkový objem chladiacej časti činí 118 litrov a je rozdelený pomocou dvoch poličiek a jedného boxu o plnej veľkosti pre oddelené skladovanie ovocia a zeleniny. Vo dvierkach sú potom ďalšie tri poličky.

 

Pohodlná chladnička pre tých, kto menej mrazia

Vzhľadom k tomu, že čistý objem mraziacej časti je 18 litrov, hodí sa len pre skladovanie menšieho množstva potravín. Mraziaci výkon je označený štyrmi hviezdičkami, čo značí najvyššiu mraziacu triedu. Teplota tak dosahuje menej ako -18° C, takže možno potraviny bezpečne skladovať aj dlhé mesiace. Počas 24 hodín zvládne zamraziť približne 2 kg potravín. Akumulačná doba pri výpade elektrickej energie je 11 hodín. Osvetlenie je riešené klasickou žiarovkou. 

Odhadovaná ročná spotreba činí len 147 kWh. Ovládanie chladničky je veľmi jednoduché, preto nie je potrebné čítať dlhé a únavné návody na použitie. S touto chladničkou energetickej triedy A++ urobíte múdru voľbu a určite budete spokojní.

 

Zanussi ZRG15807WA