Zanussi ZOB 35712 WK

Zanussi ZOB 35712 WK

Zanussi ZOB 35712 WK

Kód výrobku: ZOB35712WK

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Vstavané spotrebiče

Najpredávanejšie Vstavané spotrebiče

1
Skladom
2
Skladom
3

Vstavaná multifunkčná rúra Zanussi ZOB 35712 WK s objemom 74 l je vybavená kruhovým výhrevným článkom a systémom rozvodu tepla ventilátorom, ktorý udržuje v celom vnútrajšku stálu teplotu. Vy tak môžete zároveň pripravovať rôzne jedlá na rôznych úrovniach. Funkcia časovača ponúka jednoduchý spôsob, ako určiť, kedy bude príprava pokrmov hotová. To znamená, že večera bude vždy pripravená presne vtedy, kedy si všetci sadajú k stolu, aby si ju vychutnali. Doprajte si ľahké ražnenie u vás doma. Automatický otočný ražeň umožňuje ľahké ražnenie mäsa jeho pomalým otáčaním, až kým nemá dokonalú farbu a nie je chrumkavé.

Rúra Multiplus vám pomôže získať z vašich mrazených potravín čo najviac. Ak patríte k tým, ktorí nemajú veľa času na varenie či nakupovanie a čas od času musia siahnuť do mrazničky, neznamená to, že by ste nemali jesť dobré jedlo. Rúra je vybavená funkciou šetrného ale účinného rozmrazovania, ktoré pomáha uchovať všetku chuť a textúru zmrazených potravín, a vy si tak môžete užívať rýchle a lahodné jedlá, kedykoľvek sa vám zapáči.

Vďaka funkcii spodného ohrevu sa vaša rúra Zanussi ZOB 35712 WK stáva jedným z najvšestrannejších nástrojov vo vašej kuchyni. Môžete ju použiť na opätovné ohriatie jedál ako sú koláče alebo pečivo, zatiaľ čo ich spodok je chrumkavý. Pri nízkych teplotách sa naopak jedná o ideálny spôsob, ako ohriať taniere pred podávaním jedla. Praktický chladiaci ventilátorsa spúšťa automaticky, keď sa zapne rúra. Ochladzuje elektronické komponenty a tým ich chráni.

Príslušenstvo

  • ​hliníkový koláčový plech na pečenie
  • odkvapkávací pekáč sivý smalt 
  • bežný rošt chrómovaný
Zanussi ZOB 35712 WK
Zanussi ZOB 35712 WK