Yurbuds Focus 200 Men červená

Yurbuds Focus 200 Men červená

Yurbuds Focus 200 Men červená

Kód výrobku: YBIMFOCU02RNB

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Príslušenstvo k mobilom

Najpredávanejšie Príslušenstvo k mobilom

1
2
3

Jedinečné športové slúchadlá do uší Yurbuds Focus 200 pre mužov sú ideálnym partnerom pre počúvanie hudby pri športe aj v bežnom aktívnom živote. Spoločnosť Yurbuds bola založená v roku 2008 aktívnym triatlonistom a skladá sa zo športovcov z rôznych odvetví, ktorí presne vedia, aké vlastnosti by športové slúchadlá mali mať. Ich cieľom je transformovať skúsenosti športovcov do produktov, ktoré integrujú bezchybnú ergonómiu, výkon a emotívny dizajn. Yurbuds Focus 200 sú určené pre namáhavý tréning v posilňovni aj vonku, preto sú stopercentne odolné voči vode i potu. Štandardný frekvenčný rozsah 20 Hz až 20 kHz je zárukou skvelého počúvania od najnižších až po vysoké tóny, za ktorými stoja tiež rozmerné dynamické meniče (15 mm).

Jedinečný dizajn týchto slúchadiel v atraktívnej kombinácii čiernej a červenej farby pritiahne pozornosť všetkých okoloidúcich. Nie je však len pekný na pohľad, ale tiež vysoko funkčný. Technológia TwistLock® a komfortné upevnenie FlexSoft® garantujú, že tieto štupľové slúchadlá za uši nikdy nevypadnú, nech budete robiť čokoľvek. Slúchadlá sú navyše ergonomicky navrhnuté presne tak, aby sedeli pohodlne a nedotýkali sa citlivých miest v ušiach, ktoré by pri dlhom nosení mohli byť bolestivé. Preto s nimi môžete počúvať hudbu napríklad celý deň. Mäkkosť náušníkom dodáva kvalitný materiál - flexibilný silikón na medicínskej úrovni.

Vďaka otvorenej konštrukcii slúchadiel Vám umožnia vnímať tiež okolie, čo zvyšuje Vašu bezpečnosť na ulici. Slúchadlá zapojíte klasicky pomocou 3,5 mm jacku, čo umožňuje použitie v mobilných telefónoch, tabletoch, prenosných hudobných prehrávačoch aj laptopoch. Model Yurbuds Focus 200 je novo vybavený káblom s exkluzívnym systémom magnetov Quik Clik™, vďaka ktorému sa Vám kábel nikdy nezamotá. Môžete slúchadlá jednoducho zopnúť k sebe a nechať ich visieť na krku, alebo ich kamkoľvek bezpečne uskladniť. Kábel poskytuje dostatočnú dĺžku 1,2 m.

Yurbuds Focus 200 Men červená
Yurbuds Focus 200 Men červená
Yurbuds Focus 200 Men červená