Xiaomi Redmi Note 4 4GB/64GB Global, grey

Xiaomi Redmi Note 4 4GB/64GB Global, grey

Xiaomi Redmi Note 4 4GB/64GB Global, grey

Kód výrobku: NOTE4XGREY

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Smartfóny

Najpredávanejšie Smartfóny

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Profesionálny kovový dizajn

Nástupca predchádzajúceho modelu radu Note sa stal Xiaomi Redmi Note 4. Táto verzia pre globálny trh ponúka vylepšený celokovový dizajn a vyšší výkon. Hrany sú tvorené zbrúseným sklom vyvolávajúcim dojem 2,5D efektu a zároveň sa vďaka nim telefón lepšie drží. Pod 5,5palcovým Full HD displejom sa nachádzajú podsvietené senzorické tlačidlá s vibračnou odozvou a na zadnom kryte fotoaparát spolu s čítačkou odtlačkov prstov. IPS technológia zaručuje verné podanie farieb, pričom teplotu farieb a kontrast si možno užívateľsky prispôsobiť, a veľmi dobré pozorovacie uhly (až 178 °). O ochranu proti poškriabaniu a prasknutiu obrazovky sa postará odolné tvrdené sklo. S jemnosťou 400 ppi Note 4 spadá medzi najlepšie displeje na trhu.

 


 

Odborník na kompozíciu

Fotografie z výletu alebo rodinné oslavy zaobstaráte hlavným 13Mpx snímačom s prisvetľovacou diódou. Nepreberné množstvo foto módov, filtrov a funkcií kamery navyše urobí z fotografovania naozajstnú zábavu. Predný objektív s rozlíšením 5 Mpx potom využijete pre obstaranie nezabudnuteľných a v dnešnej dobe obľúbených selfie. Pokiaľ chcete natočiť video, tak sa pripravte na poriadnu dávku kvality a ostrosti v podobe Full HD rozlíšení 1080p.

 


 

Výbava bez kompromisov

Xiaomi Redmi Note 4 má nadupanú výbavu. Osemjadrový procesor Qualcomm Snapdragon 625 pracuje na frekvencii 2,0 GHz a spoločne s veľkou 4GB operačnou pamäťou (RAM) zvládne obhospodáriť akúkoľvek vašu činnosť. Môžete surfovať na internete, prezerať fotky, sledovať videá, hrať graficky náročné hry a to bez jediného záseku. 64GB vnútorné úložisko (ROM) sa postará o dostatočné miesto pre ukladanie dát. Navyše veľkokapacitná 4100mAh batéria a optimalizovaný softvér garantujú dlhšiu výdrž.

 


 

Štandardná konektivita

Reproduktor sa skrýva na spodnej pravej strane, na ľavej nájdeme mikrofón. Hybridný slot pre microSIM a nanoSIM, prípadne microSD kartu nájdeme na ľavom boku konštrukcie. Xiaomi umožňuje vlastné nastavenie zafarbenia notifikačnej LED diódy umiestnenej navrchu vedľa 3,5mm jacku pre slúchadlá.

 


 

Čítačka odtlačku prsta

Zabezpečiť si Xiaomi Redmi Note 4 ľahko urobíte pomocou snímača pre rozpoznanie odtlačku prsta. Zamknúť s ním môžete celý telefón alebo aj jednotlivé aplikácie, poznámky či zložky. Citlivosť senzora je nastavená dokonale a reaguje veľmi rýchlo. Takýto spôsob ochrany chytrého zariadenia sa javí oveľa pohodlnejší a praktickejší ako opakované zadávanie hesla.

 


 

Geniálny OS a české LTE

Štandardná Xiaomi nadstavba MIU 8.1 operačného systému Android 6.0.1 ponúka príjemné prostredie, ktoré je kompletne v češtine. Celosvetovo obľúbené užívateľské rozhranie sa pýši svojou jednoduchosťou, bezchybnou funkčnosťou a sadou super vychytávok. Vďaka svojej farebnosti ľahko pripomína iOS. Odľahčený systém poteší hlavne minimom zbytočných aplikácií. Globálna verzia podporuje české LTE na najdôležitejšej frekvencii 800 MHz, nechýbajú najnovšie Bluetooth 4.1, Wi-Fi, infraportči dual sim.

Xiaomi Redmi Note 4 4GB/64GB Global, grey
Xiaomi Redmi Note 4 4GB/64GB Global, grey
Xiaomi Redmi Note 4 4GB/64GB Global, grey
Xiaomi Redmi Note 4 4GB/64GB Global, grey
Xiaomi Redmi Note 4 4GB/64GB Global, grey