Menu
Menu

Whirlpool WMT503

Whirlpool WMT503

Whirlpool WMT503

Kód výrobku: WMT503A

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Chladničky

Najpredávanejšie Chladničky

1
Skladom
2
3
Skladom

Chladnička Whirlpool WMT503

Voľne stojaca chladnička Whirlpool WMT503 je so svojimi kompaktnými rozmermi ideálnym riešením pre menšie kuchyne, študentské ubytovne či ako pomocník na chatu alebo do dielne. Aj napriek svojej veľkosti sa pýši využiteľným objemom 102 litrov. Skladá sa z dvoch sklenených poličiek, troch dverových priehradiek, ktoré sú ideálne pre skladovanie jogurtov či vody vo fľašiacha nájdete tu aj jednu priehľadnú zásuvku, ktorá sa skvelo hodí pre uchovanie ovocia a zeleniny. Pre zmrazenie menšieho množstva potravín či pre vyhladenie nápojov môžete využiť mraziacej priehradku s objemom 13 litrov. Neurazí vás ani svojim vzhľadom. Je vyrobená v modernom bielom dizajne, ktorý nikoho neurazí a hodí sa do každej miestnosti.

Určite oceníte aj jej nízku hlučnosť, ktorá je iba 39dB. Nebude teda problém umiestniť chladničku do blízkosti spálne či pracovne, dokonca vás nebude rušiť ani keď budete spať v rovnakej miestnosti.

Jej najväčšou výhodou ale napriek tomu zostáva nízka spotreba, ktorá sa rovno jednoduchým 113kWh ročne. Vďaka tomu sa radí do energetickej triedy A+, ktorá je šetrná nielen k životnému prostrediu, ale predovšetkým k vašim úsporám.

Whirlpool WMT503
Whirlpool WMT503
Whirlpool WMT503
Whirlpool WMT503
Whirlpool WMT503