Whirlpool AWOC6304

Whirlpool AWOC6304

Whirlpool AWOC6304

Kód výrobku: AWOC6304

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Práčky

Najpredávanejšie Práčky a sušičky

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Energeticky úsporná

Spredu plnená automatická práčka Whirlpool AWO / C 6304 ponúka veľmi úspornú prevádzku a radí sa do kategórie spotrebičov s energetickou triedou A +++.Nadčasový dizajn so zaoblenými líniami typické pre rad práčok Domino Low Care je doplnený inovatívnou technológiou, ako je napríklad 6. zmysel, ktorý robí z práčky jednotku medzi svojimi konkurentmi. Ovládací panel je vybavený digitálnym displejom a otočným gombíkom. O tichý chod počas prania a odstreďovania sa stará senzor vyrovnania stability, ktorý zabraňuje vibráciám.  

 


 

6. zmysel

IInteligentná technológia 6. zmysel dokáže znížiť spotrebu vody a energie až o 30%a skrátiť prací program až o 50%. Pomocou senzorov dokáže technológia rozoznať množstvo bielizne a mieru zašpinenia. Podľa toho nastaví optimálnu spotrebu vody, energie a dĺžku programu.

 


 

Pracie programy

Práčka má celkom 18 pracích programov, kapacitu bubna na 6 kg a až 1200 ot / min. Vyniká špeciálnym programom Clean +, ktorý pri nízkych teplotách dokáže na maximum využiť účinnosť pracích prostriedkov. Výsledkom je krásne čistá bielizeň bez nutnosti použitia vyšších teplôt. Ďalšími programami sú: bavlna, denné 40 ° C, syntetika, jemná, vlna, ručné pranie, program pre biele, farebné a tmavé prádlo, Eco bavlna, rýchly 15, colours 15, plákanie a odstreďovanie, intenzívne odstreďovanie, vypúšťanie, predpierka, intenzívne plákanie, ľahké žehlenie.

 


 

Odložený štart

Práčka Whirlpool má ďalej nadštandardné vybavenie, ktoré spríjemní pranie bielizne. Môžete napríklad odložiť štart pracieho programu a mať tak vypranú bielizeň presne v čas, ktorý vám vyhovuje. Nerezový bubon je vybavený zdvíhacími rebrami, ktoré s najväčšou šetrnosťou nadvíhajú  bielizeň počas prania a to si zachováva svoju farbu a tvar. Práčke nechýba senzor pre kontrolu peny. V prípade, že je to treba, práčka automaticky predĺži dobu plákania, tak aby bola bielizeň riadne vypláchnutá. Násypka práčky je antibakteriálne ošetrená a je tak zamedzené tvorbe plesní a nežiaducich pachov.

Whirlpool AWOC6304
Whirlpool AWOC6304
Whirlpool AWOC6304