Menu
Menu

Whirlpool AWE7319

Whirlpool AWE7319

Whirlpool AWE7319

Kód výrobku: AWE7319

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
ELEKTRO

Najpredávanejšie ELEKTRO

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

WHIRLPOOL AWE7319 je vrchom plnená automatická pračka, ktorá poskytuje svojmu užívateľovi maximum pohodlia a množstvo pokročilých pracích funkcií, ktoré si kladú za cieľ pranie zjednodušiť a čo najviac zefektívniť. Pracuje s 800 otáčkami za minútu a bubon má kapacitu až 5.5 kilogramov bielizne. Spadá do veľmi úspornej energetickej triedy A + a spotrebuje 49 litrov vody na jeden prací režim. Nádrž práčky je vyrobená z poctivého durapropového materiálu, bubon je z nerezovej ocele.

Pomocou prehľadného ovládania si môžete vybrať jeden z osemnástich pracích programov, ktoré sú vysoko diferencované a prispôsobené konkrétnym typom praného oblečenia. Iste oceníte aj rýchly 15 minútový program. WHIRLPOOL AWE7319 obsahuje aj množstvo LED indikátorov, ktoré informujú o zanesení filtra, pripojení vody, otvoreniu dverí či o nutnosti privolania servisu.

Technológia 6.zmysel vyhodnocuje a optimalizuje výsledky pracieho cyklu, a tak zabezpečuje dokonalé výsledky prania. Ide o unikátnu patentovanú technológiu, vďaka ktorej práčka pre každú dávku bielizne spotrebuje práve to najmenšie možné množstvo vody, energie a času. Šetrí teda vašu peňaženku aj voľný čas.

WHIRLPOOL AWE7319 je naozaj nabitá funkciami. Spomeňme aspoň niektoré - riadená optimalizácia spotreby vody, nastaviteľná teplota či kolíska pre pranie vlny môžu byť dobrými príkladmi. Bezpečnostné funkcie, ako je kontrola tvorby peny či systém vyrovnávania nestability potom zaisťujú, že nedôjde k žiadnej nepríjemné nehode. Systém proti krčeniu potom veľmi uľahčí následné žehlenie bielizne. Ochranu proti nebezpečným batériám reprezentuje antibakteriálna úprava povrchu v násypke a tiež eco gulička. Lepšie naplánovať pranie vám pomôže už štandardná funkcia odloženého štartu.

 

Technické parametre WHIRLPOOL AWE 7319

Maximálne otáčky 800 ot./min.
Spotreba el. energie 0,93 kWh
Energetická trieda A-10%
Spotreba vody 45 l
Počet programov 18
Účinnosť prania A
Účinnosť odstreďovania D
Program práčky bavlna, syntetika, jemná bielizeň, vlna, ručné pranie, super ECO, predpierka, denný 40 °C, rýchly 15 min.
Funkcia prania clean plus, intenzívne plákanie, odložené odstreďovanie
Systém Fuzzy logic
Komunikačný displej Nie
Hlučnosť prania 62 dB
Hlučnosť odstreďovania 74 dB
Kontrola nevyváženosti prádla Áno
Kapacita prádla pračky 5,5 kg
Farba biela
š./v./h. 40/90/60 cm
Typ plnenia vrchom
Hĺbka 60 cm
Výška 90 cm
Záručná doba 24 mesiacov
Hmotnosť 58 kg
Šírka 40 cm
Whirlpool AWE7319
Whirlpool AWE7319