Whirlpool AWE 6522

Whirlpool AWE 6522

Whirlpool AWE 6522

Kód výrobku: AWE6522

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
ELEKTRO

Najpredávanejšie ELEKTRO

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Vrchom plnená práčka Whirlpool AWE 6522 zaistí vďaka svojim 18 programom a kapacite až 5 kg bielizne na jeden prací cyklus dokonalú čistotu vášho obľúbeného oblečenia. Pritom rozhodne nezaťaží vašu peňaženku ani životné prostredie, pretože patrí do energetickej kategorie A +.

Medzi 18 programami práčky nájdete prednastavené pranie bavlny aj syntetickej bielizne. V prípade, že chcete iba osviežiť trička či košele po krátkom nosení, určite oceníte program rýchleho prania, ktorý dodá sviežosť vášmu oblečeniu už za 15 minút pri nízkej teplote 30 stupňov Celzia.

Práčka Whirlpool AWE 6522 je vybavená chytrou funkciou Fuzzy logic. Senzory Fuzzy logic samy prispôsobí spotrebu vody a energie a upraví čas prania tak, aby bolo všetko dokonale čisté, podľa množstva bielizne v bubne. Až práčka skončí, dvierka práčky jednoducho otvorte jedným prstom vďaka systému Easy open. Keďže Whirlpool myslí aj na ekológiu, vybavil túto práčku ekologickou guličkou, ktorá pracuje ako plavák a bráni úniku pracieho prostriedku, čím zvyšuje účinnosť prania.

Whirlpool AWE 6522
Whirlpool AWE 6522