Western Digital 2TB, 3,5", 7200RPM, SATAIII, 64MB, WD20EFRX

Western Digital 2TB, 3,5

Western Digital 2TB, 3,5", 7200RPM, SATAIII, 64MB, WD20EFRX

Kód výrobku: WD20EFRX

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
PC doplnky

Najpredávanejšie PC doplnky

1
Reproduktory Fenda F&D A180X 51,10
38,90
Skladom
2
Sieťový kábel AQ CAT5e, 20m 5,90
5,72
Skladom
3
Skladom

Pevný disk Western Digital Red využívajúci technológiu NASware 3.0 prešiel optimalizáciou a ponúka spoľahlivé a vysoko kompatibilné riešenie pre malé a stredne veľké firmy. Rada WD Red je určená pre NAS systémy novej generácie, ktoré dovoľujú v ôsmych pozíciách celkovo až 48 TB úložného priestoru.

WD Red je primárne určený do podnikovej sféry ako dátové úložisko pripojené na sieti. Prečo zvoliť WD Red a nie obyčajný disk pre stolné počítače? Niektoré pevné disky nie sú testované na prevádzku v sieti a nie sú navrhnuté pre používanie vo vysokých teplotách alebo v nepretržitej prevádzke. Používaním v rámci siete sa znižuje ich spoľahlivosť a životnosť.

Technológia NASware vyvažuje dôležité vlastnosti viacdiskového prostredia. Má na starosti výkon, spotrebu aj spoľahlivosť. Disky z rady WD Red túto exkluzívnu technológiu obsahujú. V prípade výpadku energie chráni dáta a minimalizuje poškodenie práve prebiehajúceho príkazu v prípade neočakávaného výpadku prúdu.

Western Digital Red s kapacitou 2 TB je vhodný pre sieťové zálohovanie dát z viacerých počítačov alebo pre vytvorenie domáceho cloudu. Dôležité je predovšetkým to, že vaše dáta zostanú v bezpečí a spoľahlivo dostupné.