Vstavaná umývačka riadu Siemens SN63EX14CE

Vstavaná umývačka riadu Siemens SN63EX14CE

Vstavaná umývačka riadu Siemens SN63EX14CE

 • Energetická trieda: C
 • Kapacita umývačky až pre 13 sád riadu
 • Vybrať si môžete zo 6 programov
 • AquaSensor a LoadSensor - detegujú množstvo riadu a stupeň jeho znečistenia, vďaka čomu automaticky prispôsobujú umývací program vrátane spotreby vody
 • S funkciou VarioSpeed Plus bude váš riad umytý 3x rýchlejšie
 • Home Connect: mobilná aplikácia vám pomôže s výberom správneho programu umývania
 • GlassZone zaisťuje dôkladné a bezpečné umývanie pohárov
 • Dokonalé sušenie pomocou automatického otvárania dvierok
 • Technológia sušenia Zeolith® pre dokonale suchý a lesklý riad
 • Funkcia Obľúbený program: vlastné kombinácie programu
 • Príborová zásuvka VarioDrawer ponúka ešte viac miesta na príbory
 • Veľmi tichá - hlučnosť len 44 dB
 • 10 ročná záruka na celý vnútorný priestor proti korózii
 • Rozmery: 845 x 598 x 600 mm (VxŠxH)

Neváhajte a kúpte si úspornú umývačku riadu s mnohými smart funkciami ešte dnes!

Kód výrobku: SN63EX14CE

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Vstavané umývačky

Najpredávanejšie Vstavané umývačky

1
Skladom
2
3
Skladom

Výkonný pomocník

Voľne stojaca umývačka Siemens SN63EX14CE so šírkou 60 cm je skvelým pomocníkom do každej domácnosti. Vďaka svojej nízkej spotrebe patrí do energetickej triedy C. Jej hlučnosť je iba 44 dB, takže vás nebude rušiť pri iných činnostiach. Jej kapacita je 13 obedových súprav takže vždy umyjete všetko potrebné.


Tichý motor iQdrive

Umývačka riadu je vybavená asynchrónnym, frekvenčne riadeným motorom. Tento revolučný dizajn predstavuje extrémne bezpečný a spoľahlivý motor, ktorý sa neopotrebováva a vyznačuje sa takmer bezhlučnou prevádzkou. Na motor sa vzťahuje záruka 10 rokov.


VarioSpeed ​​Plus

Váš riad bude perfektne umytý a usušený až 3x rýchlejšie s funkciou VarioSpeed plus. Túto funkciu môžete aplikovať takmer na akýkoľvek program a výsledkom je skrátenie doby umývania až o 66 %. Celkom je k dispozícii 6 programov (Eco 50° C, Auto 45-65° C, Intenzívny 70° C, Hodinový 65° C, Krátky 45° C, Obľúbený) a 4 špeciálne funkcie (Vzdialené zapnutie, IntensiveZone, Polovičná náplň, VarioSpeed Plus on demand).


Vyberte správny program

TechnológiaHome Connects funkciou ľahkého štartu odporučí vždy ten správny program priamo z mobilu alebo tabletu. Nemusíte myslieť na to, koľko vám zostáva tabliet, aplikácia Home Connect ich bude počítať za vás. V prípade nutnosti servisného zásahu využite vzdialenú diagnostiku a nechajte skontrolovať vašu umývačku cez internet. Ovládať môžete spotrebič tiež hlasom a to vďakakompatibilite so zariadením Amazon Alexa. Alebo proste len sledujte notifikácie v mobile, nech viete, za ako dlho bude riad umytý.


AquaSenzor + dávkovací asistent

Na docielenie optimálnych výsledkov AquaSenzor kontroluje mieru zašpinenia vodya riadi kedy a koľko čistej vody sa má pridať. Ďalej umývačka Siemens disponuje dávkovacím asistentom. Čistiaca tableta spadne do malej misky a presne mierený prúd vody ju rýchlo rozpustí. Vďaka tomu je čistiaca zmes rovnomerne distribuovaná do celého priestoru spotrebiča. Vždy sú tak zaistené optimálne výsledkypri umývaní riadu.


Funkcia IntensiveZone

Ak si zvolíte prídavnú funkciu IntensiveZone, zvýši sa tlak na dýzach na veľmi znečistený riad v dolnom koši. Pre horný kôš zostane program nezmenený a krehký riad bude aj naďalej šetrne umývaný.


Zásuvka na príbory

Príborová zásuvka VarioDrawer vám ponúka oveľa viac priestoruna vaše príbory a drobnejší riad. Teraz do spodného koša dáte oveľa viac riadu, pretože príbory už majú svoju zásuvku.


Automatické otváranie dverí

K perfektnému sušeniu prispieva tiež pozvoľné automatické otváranie dvierok počas procesu sušenia, kedy sa riad dokonale usuší prirodzeným schnutím.

Vstavaná umývačka riadu Siemens SN63EX14CE
Vstavaná umývačka riadu Siemens SN63EX14CE
Vstavaná umývačka riadu Siemens SN63EX14CE
Vstavaná umývačka riadu Siemens SN63EX14CE
Vstavaná umývačka riadu Siemens SN63EX14CE
Vstavaná umývačka riadu Siemens SN63EX14CE