Vyhľadať

Vstavaná umývačka riadu Bosch SMU 46KS01

Vstavaná umývačka riadu Bosch SMU 46KS01

Vstavaná umývačka riadu Bosch SMU 46KS01

  • Energetická třída A++ vám ušetří finance
  • Kapacita 13 sad nádobí poskytuje dostatek prostoru pro celou rodinu
  • 6 programů, mezi nimiž si vždy vyberete nejvhodnější
  • AquaSensor reguluje množství vody a šetří její spotřebu
  • AquaStop zabrání vytopení vaší kuchyně, proto se nemusíte obávat nechat svou myčku bez dozoru
  • Zeolith, který pohlcuje vlhkost a mění ji na teplo, což ušetří spotřebu energie
  • HygienaPlus odstraní díky zvýšení teploty až 99 % bakterií a mikrobů
  • VarioSpeed Plus zrychlí mytí až o 66 % a vy budete mít více volného času
  • Odložený start poskytuje možnost přizpůsobit si dobu mytí dle časových možností
  • Rozměry: 815 x 598 x 573 mm (VxŠxH)

Neváhejte a kupte si vestavnou myšku Bosch ještě dnes!

Tichá prevádzka 

Vstavaná umývačka riadu Bosch SMU46KS01Ev nerezovom prevedení so šírkou 60 cm je vybavená motorom Eco silence drive. Vďaka nemu je umývačka príjemne tichá (46 dB). Motor zaisťuje úspornú prevádzku a poskytuje dlhú životnosť. Eco silence drive je frekvenčne riadený motor bez požitia uhlíkov. Vďaka tomu nedochádza k treniu a vzniku vibrácií. Na motor sa vzťahuje 10 rokov záruka.

Ochrana skla

Špeciálny program na umývanie skla používa vodu s teplotou 40 °C, pri ktorej sú poháre ohľaduplne umyté. Je tiež kladený veľký dôraz na oplachovanie čistiacim prostriedkom a predĺžená dĺžka sušenia. Výsledkom sú žiarivé poháre bez zvyškov čistiaceho prostriedku a zaschnutých kvapiek.

Aqua stop

Systém Aqua stop zahŕňa dvojvrstvovú prívodnú hadicu, bezpečnostný ventil a podlahovú vaňu s plavákovým spínačom zaisťujúcich 100 % ochranu proti poškodeniu vodou.

Funkcia Hygiene plus

Funkcia Hygiene plus je novou možnosťou, ktorú je možné aktivovať v mnohých programoch a garantuje maximálnu hygienu vďaka antibakteriálnemu umývaniu.Tento účinok sa dosiahne pomocou teploty vysokej až 70 °C pri oplachovaní po dobu približne 10 minút. Funkcia Hygiene plus je preto ideálna pre ľudí s vysokými nárokmi na hygienu, napríklad domácnosti s malými deťmi alebo alergikov.

Aqua senzor

Senzor naplnenia zistí množstvo riadu v umývačke, upraví podľa toho spotrebu vody a v prípade potreby napustí čistú vodu. Tak sa vždy použije optimálne množstvo vody na dosiahnutie perfektne čistého riadu. Vhodné naplnenie vodou vyhodnotí snímač otáčok, ktorý rozpozná hladinu vody. V prípade, že je umývačka úplne plná (veľké množstvo riadu), je pre namočenie nutné väčšie množstvo vody a hladina vody klesá. V tomto prípade umývačka automaticky dopustí vodu. Ak je v umývačke menšie množstvo riadu, je voda určená na umývanie podstatne redukovaná.

Vario speed plus

Používajte funkciu Vario speed plus na umývanie a sušenie plnej umývačky a dosiahnite perfektný výsledok za najkratšiu možnú dobu. Dobu umývania znížite stlačením tlačidla až o 66 % so zachovaním bežne vysokej účinnosti umývania. Ak potrebujete rýchlo umyť riad, napr. v priebehu rodinnej oslavy alebo narodeninovej párty, jednoducho aktivujte funkciu Vario speed plus.

Programy

Umývačka má celkom 6 umývacích programov: intenzívny 70 °C, auto 45-65 °C, Eco 50 °C, sklo 40 °C, hodinový 65 °C, predumytie a 3 špeciálne funkcie: Vario speed plus, Hygiene plus, Extra sušenie. Celkom ponúka 5 umývacích teplôt a veľkou výhodou je program Starostlivosť o umývačku.

Výškovo nastaviteľný kôš

Horný kôš umožňuje 3 výškové nastavenia, to znamená, že si môžete flexibilne nastaviť vnútorný priestor podľa toho, ako potrebujete. Potrebujete umyť veľké hrnce a pekáče? Nastavte horný kôš do tej najvyššej pozície. V spodnom koši vznikne veľký priestor, ktorý vám umožní umyť aj takto veľké kusy riadu. Umývačka má celkom 2 koše a príborovú zásuvku. Tá je umiestnená v hornej časti. Zaisťuje dôkladné umytie príboru.

Vstavaná umývačka riadu Bosch SMU 46KS01
Vstavaná umývačka riadu Bosch SMU 46KS01
Vstavaná umývačka riadu Bosch SMU 46KS01
Vstavaná umývačka riadu Bosch SMU 46KS01
Vstavaná umývačka riadu Bosch SMU 46KS01
Vstavaná umývačka riadu Bosch SMU 46KS01
Vstavaná umývačka riadu Bosch SMU 46KS01