Vestavná parní trouba Mora VTS 437 BX ROZBALENÉ

Vestavná parní trouba Mora VTS 437 BX ROZBALENÉ

Vestavná parní trouba Mora VTS 437 BX ROZBALENÉ

 • Energetická trieda A vám ušetrí financie
 • 8 funkcií,medzi ktorými si vždy vyberiete tú najvhodnejšiu v danú chvíľu
 • Objemrúry 71 l poskytuje dostatočný priestor pre vaše pokrmy
 • Multifunkčná rúraa jej rovnomerný rozptyl tepla sa postarajú o dokonale pripravené pokrmy
 • EcoCleančistenie rúry ušetrí váš čas, pretože sa dokáže postarať o rýchle a efektívne čistenie rúry
 • Digitálne programovateľné hodinyvám poskytnú dokonalý prehľad o momentálnom nastavení rúry
 • Tlmené dovieranie dvierok zaistí dokonale tiché dovretie a trojité sklo chráni pred teplom, ktoré sa na vonkajšiu stranu dvierok nedostane
 • Vnútorné osvetlenie poskytne dokonalý prehľad o aktuálne pripravovanom pokrme
 • Funkcia Rozmrazovania sa skvele hodí na urýchlenie prípravy vášho jedla
 • Príslušenstvo: 1x rošt, 1x MAXI pekáč, 1x plech
 • Rozmery: 597 x 595 x 547 mm (VxŠxH)

 

Neváhajte a kúpte si svoju vstavanú rúru Mora ešte dnes!

Kód výrobku: VTS437BX_ZT01

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Vstavané spotrebiče ZLACNENÉ

Najpredávanejšie Vstavané spotrebiče ZLACNENÉ

1

Dôvod zaradenia do bazárového tovaru – vybalené/vyskúšané.

 

Elektrická rúra Mora VTS 437 BX

Kúpte si elektrickú rúru Mora VTS 437 BX, ktorá v sebe kombinuje len tie najlepšie vlastnosti. Tento výkonný pomocník sa pýši kapacitou 71 l, takže v ňom vždy nájdete dostatok priestoru, a to aj v prípade veľkej rodinnej oslavy.

Najväčšou výhodou zostáva jej nízka spotreba.Tá radí elektrickú rúru do energetickej triedy A.To znamená, že je šetrná nielen k životnému prostrediu, ale predovšetkým k vašej peňaženke.

Funkcia samočistenia

Tiež vás už nebaví tráviť svoj voľný čas upratovaním a údržbou domácnosti? Ak áno, tak určite oceníte, že rúra Mora sa zvládne vyčistiť skoro sama. Disponuje totiž špeciálnym 30-minútovým programom EcoClean. Jediné, čo budete musieť urobiť, je naliať vodu do hlbšieho plechu, ktorý následne umiestnite do vnútorných priestorov spotrebiča, zvolíte príslušnú funkciu a je to.

Pôsobením tepla vznikne para, vďaka ktorej zmäknú všetky nečistoty v podobe pripálených zvyškov jedla, mastnoty či tukuPotom stačí jemne prejsť vnútro spotrebiča hubkou alebo handričkou a je upratané.

Veľké množstvo funkcií

Aby ste mohli elektrickú rúru MORA využívať naozaj pri každom varení a vždy sa dočkali len tých najlepších výsledkov,disponuje množstvom funkcií. Jedná sa napríklad o voľbu horného či dolného ohrevu, kde môžete aktivovať aj oba súčasne, funkciu rýchleho predhriatia, ktorá vám ušetrí veľa drahocenného času, rozmrazovanie či gril.V neposlednom rade určite oceníte režim pre ohrev tanierov.

Využiť môžete tiež až tri úrovne výsuvov nad sebou a tým si ešte viac spríjemniť vaše pečenie. Naraz tak budete mať bezpečný a perfektný prehľad o vašich pokrmoch.

Stláčacie gombíky

Ak sa bojíte zaobstarať si nového pomocníka do svojej domácnosti, pretože nie ste technický typ a očakávate, že strávite celý deň s nosom zaborenými v manuáli, tak určite oceníte, že ovládanie elektrickej rúry Mora je veľmi jednoduché a intuitívne.

Vďaka veľkému prehľadnému displeju so zatláčacími gombíkmi sa spotrebič naučíte ovládať behom chvíľkyVšetko je intuitívne a jednoduché. Veľkou výhodou je, že výrobca si dal záležať aj na tom, aby rúra pôsobila moderným a predovšetkým elegantným dojmom.

Vestavná parní trouba Mora VTS 437 BX ROZBALENÉ
Vestavná parní trouba Mora VTS 437 BX ROZBALENÉ