Tyčový vysávač Orava Neptun, 2v1 ROZBALENÉ

Tyčový vysávač Orava Neptun, 2v1 ROZBALENÉ

Tyčový vysávač Orava Neptun, 2v1 ROZBALENÉ

  • Rýchle a jednoduché vysávanie všetkých povrchov
  • Cyklónový systém s HEPA filtrom
  • Doba prevádzky až 50 min
  • Integrovaný ručný vysávač na pohodlné odstraňovanie prachu a nečistôt z nábytku
  • LED osvetlenie integrované v hubici pre dobrú viditeľnosť pri upratovaní
  • Voľnosť pohybu pri upratovaní bez napájacieho kábla

Neváhajte a kúpte si bezdrôtový vysávač 2v1 už dnes!

Kód výrobku: NEPTUN_ZT01

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Tyčové vysávače 2v1

Najpredávanejšie Tyčové vysávače 2v1

1
Tyčový vysávač Rowenta RH6751WO 159,00
115,90
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Dôvod zaradenia do bazárového tovaru – vybalené/vyskúšané.

Výborný pomocník do každej domácnosti

Má integrovaný ručný vysávač na pohodlné odstraňovanie prachu a nečistôt z nábytku, stola alebo vysávania vozidla. Káble vám už nebudú prekážať pri upratovaní vďaka Li-ion batérii, ktorá na jedno nabitie môže vydržať až 50 minút. Súčasťou vysávača je aj cyklónový systém s HEPA filtrom. Tento systém pracuje na princípe rotácie vzduchu, ktorý vysávate, pričom zachytáva hrubú špinu a väčšie kúsky. To znamená, že pokiaľ povysávate omylom väčšie veci ako napríklad náušnicu, prsteň, nájdete ich v nádobe, z ktorej ich jednoducho vyberiete. Aj s najtmavšími kútmi vo vašich izbách vám pomôže Neptun, vďaka LED osvetleniu, ktoré je integrované v hubici. Vysávač je samostatne stojací, takže po uprataní ho jednoducho uskladníte.

 

 

Už žiadne káble

Keďže Neptun je z rodiny akumulátorových vysávačov, v dobe prevádzky nepotrebuje byť zapojený do elektrickej sieti. Vás tak pri upratovaní neobmedzuje elektrická šnúra, ktorá by vás "nepustila" do vedľajšej miestnosti, alebo sa vám nevhodne ovíjala okolo nábytku alebo sa vám plietla pod nohami.

 

 

 

Tyčový aj príručný - 2v1

Neptun v sebe spojuje výhody dvoch výrobkov: klasický nabíjací tyčový vysávač a malý príručný vysávač. Jeden výrobok sa tak postará o to, aby bolo u vás doma vždy čisto ako zo škatuľky - aj po veľkom víkendovom upratovaní alebo kedykoľvek v týždni, keď na zem spadne omrvinka, vlas pristane na podlahe, prach s roztočov  sa začne kopiť v rohoch a zvierací chlp sa práve zabodol do vankúša.
 

 

 

Doba prevádzky

Akumulátorový vysávač Neptun stačí zaparkovať do nabíjačky, počkať, až sa nabije (doba nabíjania je cca 3 hodiny) - a víťazný boj nad špinou, omrvinkami a prachom môže začať! Na jedno nabitie dokáže Neptun likvidovať nečistoty nepretržite 20 minút (pri vyššej rýchlosti) až 50 minút (pri nižšej rýchlosti). Za ten čas bez stresu povysávate nielen byt, ale aj väčší dom.

 

 

HEPA filter

Vysávač Neptun je do boja s mikročasticami prachu a drobnými omrvinkami vybavený HEPA filtrom. Ten je schopný s minimálne 99,97% účinnosťou odstrániť častice s veľkosťou 300 nanometrov a dlhodobo sa považuje za najdokonalejší filter na filtrovaní vzduchu. Vďaka tomu je vysávač Neptun výborným pomocníkom pri upratovaní aj pre alergikov.

 

 

Rotačná kefka 

Do boja s nečistotami je Neptun vybavený aj vysoko účinnou podlahovou hubicou s elektrickou rotačnou kefkou, ktorá to žiadnemu smeti nedaruje!

 

Tyčový vysávač Orava Neptun, 2v1 ROZBALENÉ
Tyčový vysávač Orava Neptun, 2v1 ROZBALENÉ
Tyčový vysávač Orava Neptun, 2v1 ROZBALENÉ
Tyčový vysávač Orava Neptun, 2v1 ROZBALENÉ