Tyčový vysávač Electrolux UltraPower EUP84IGM

Tyčový vysávač Electrolux UltraPower EUP84IGM

Tyčový vysávač Electrolux UltraPower EUP84IGM

Kód výrobku: EUP84IGM

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Ostatné tyčové vysávače

Najpredávanejšie Ostatné tyčové vysávače

1
ARIETE 4164 69,99 59,99
Skladom
2
Parný mop Concept CP2000 96,59 80,90
Skladom
3
Skladom

Voľnosť pohybu

Akumulátorový vysávač Electrolux EUP84IGM vám s mimoriadne dlhou dobou prevádzky zabezpečí voľnosť pohybu bez šnúr. S aerodynamicky tvarovanou hubicou PerformancePro a inovatívnym riešením ventilátora motora vyniká svojím vysokým sacím výkonom a podáva skvelé výsledky vysávania na pevných podlahách aj kobercoch.


 

Líthiová batéria TurboPower

Vysávač je vybavený vysoko výkonnou lítiovou batériou TurboPower, ktorá poskytuje vysoký výkon po dlhú dobu. Na jedno nabitie zvládne vysávať až 75 minút, takže pohodlne zvládnete upratať celú domácnosť. Praktická modrá kontrolka vás informuje o potrebe nabitia batérie.

 


 

Systém EasySteer

Ľahké manévrovanie až do uhla 180° zaisťuje inovatívny systém EasySteer. Bezproblémový pohyb a pohodlnú manipuláciu na všetkých typoch podláh zaisťuje ergonomický dizajn, dômyselná hubicaa veľké zadné kolieska. Ďalej vysávač disponuje dvoma stupňami výkonu, vďaka ktorým môžete vysávanie prispôsobiť rôznym povrchom a stupňu znečistenia.

 


 

Technológia BrushRollClean

Zabudnite na pracné odstraňovanie vlasov a vlákien z kefy vysávača. Patentovaná kefová technológia BrushrollClean zaistí jednoduché odstránenie zachytených vlákien jednoduchým šliapnutím na pedál. Vyprázdňovanie prachovej nádoby s objemom 0,8 l a udržiavanie čistých filtrov je tiež jednoduché vďaka praktickej funkcii Snap Clean.

 


 

LED osvetlenie DustSpotter

Hubica vysávača UltraPower je vybavená LED svetlom pre dokonalé vysávanie aj pod nábytkom a v tmavých kútoch. Vysávač má tiež praktickú funkciu, ktorá ho umožní nechať voľne stáť bez opierania o nábytok. Po dokončení práce ho môžete nechať voľne stáť alebo ho umiestniť do nabíjacej stanice, kde sa plne dobije na ďalšie použitie.

 

Tyčový vysávač Electrolux UltraPower EUP84IGM
Tyčový vysávač Electrolux UltraPower EUP84IGM