Tyčový mixér Beko HBS6700W, 700W

Tyčový mixér Beko HBS6700W, 700W

Tyčový mixér Beko HBS6700W, 700W

Ponorný mixér Beko s vysokým výkonom 700 W vám prináša, vďaka robustnému nerezovému nožu a vysoko kvalitným oceľovým hrotom, ľahkú a rýchlu prípravu polievok, omáčok, dezertov a ďalších pokrmov. Špeciálny tvar krytu čepelí chráni proti nechcenému rozstrekovaniu, takže vaša kuchyňa zostane čistá. Funkcia Turbo pre maximálny výkon je užitočná najmä pre mixovanie tvrdších plodov. Nádoba na mixovanie s objemom 700 ml je vybavená protišmykovou podložkou, ktorá môže byť dokonca použitá aj ako veko.

Neváhajte a uľahčite si prípravu pokrmov už dnes!

Kód výrobku: HBS6700W

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Tyčové mixéry

Najpredávanejšie Tyčové mixéry

1
Tyčový mixér Bosch MSM 67170 51,90
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Spoľahlivý kuchynský pomocník

Tyčový mixér Beko HBS6700Wsi rýchlo obľúbite vďaka kombinácii funkcií a ergonomického tela. Horná časť so 700W motorom skvele padne do ruky a výborne sa ovláda, čo vám dovolí pripravovať obľúbené pokrmy s nevídanou ľahkosťou. Určite vás poteší aj 3-ročná záruka, ktorá vám zaručí, že mixér s vami bude variť aj dlhú dobu po tom, čo si naň zvyknete.

 


 

Nezastaviteľná sila

Aby ste dosiahli maximálne kvalitné výsledky, bol mixér Beko vybavený tlačidlom turbo, čím vám pomôže zefektívniť dobu prípravy. Mixér je tiež vybavený protišmykovou úpravou, takže sa bez obáv môžete ponoriť do práce. Navyše komponenty a príslušenstvo neobsahujú BPA, sú demontovateľné a bezpečné pre umývanie v umývačkách riadu. 

 


 

Vhodné príslušenstvo

Do základného vybavenia mixéra patrí robustný sekáčik so 4 nožmi z nerezovej ocele, ktoré majú špeciálny zakrivený tvar a sú vhodné pre sekanie malej zeleniny, bylín a dokonca aj pre prípravu detskej výživy. Dôležitou súčasťou výbavy sa stala tiež nádoba na mixovanie s objemom 700 ml, vďaka ktorej budete mať vždy možnosť pripravovať pochutiny v tekutejšej podobe.

Tyčový mixér Beko HBS6700W, 700W