Thomas TWIN PANTHER

Thomas TWIN PANTHER

Thomas TWIN PANTHER

Viacúčelový vysávač Thomas TWIN PANTHER uloví každú nečistotu, ktorá sa objaví vo vašej domácnosti. S príkonom 1600 W a možnosťou suchého a mokrého vysávania odstráni nielen odolné škvrny, ale taktiež prach a ďalšie alergény. Vysávač je preto vhodný hlavne do domácností alergikov.

Neváhajte a upratujte jednoduchšie a dôkladnejšie už dnes!

Kód výrobku: TWINPANTHER_ZT11

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Vysávače ZLACNENÉ

Najpredávanejšie Vysávače ZLACNENÉ

1
2
3
Skladom

Dôvod zaradenia do bazárového tovaru – výrobok má ulomené pojazdové koliesko. 

Precízny pomocník

Bezvrecková technológia zamedzuje styku s prachom a jeho ďalšiemu šíreniu do ovzdušia. Prach, roztoče a nečistoty sa zachytávajú v 2,4 l nádobe s vodou, ktorú po dokončení upratovania jednoducho vylejete bez toho, aby ste prišli do kontaktu s alergénmi. Domácnosť a vaše zdravie chráni tiež umývateľnýHEPA filter.

 


 

Nečistoty odstráni z podláh aj kobercov

Vysávač Thomas Twin PANTHERsi hravo poradí aj s rozliatymi tekutinami, ktoré jednoducho a rýchlo nasaje špeciálna hubica s kovovým okrajom. Vďaka bohatému príslušenstvu rozšírite svoje možnosti upratovania, od čistenia čalúnenia až po vysávanie úzkych priestorov či tepovania kobercov. Súčasťou balenia je rovnako čistiaci koncentrát s objemom 1 lpre hĺbkové čistenie kobercov. O komfortnú manipuláciu sa stará akčný dosah 9 m, teleskopická kovová trubica a mäkčené zadné kolieska zaisťujúce ľahký chod po podlahe aj koberci.

Thomas TWIN PANTHER
Thomas TWIN PANTHER
Thomas TWIN PANTHER
Thomas TWIN PANTHER